• 1 z 9
 

Ametyst se sytě fialovou barvou v kombinaci s křemenem

 

Hezký kousek ametystu ze známé české lokality Kojatín (Vysočina).

Jedná se o menší vzorek, jehož horní část je tvořena ametystem a spodní pasáž tvoří křemen.

Ametyst se může pochlubit velice sytě až temně fialovou barvou, křemen má pak typický bílo-šedý odstín. Nejlépe však barva vynikne pokud ametyst nasvítíte sluníčkem, nebo baterkou.

Tento ametyst není určený sběratelům, ale spíše lidem, kteří se o drahé nerosty a minerály zajímají kvůli jejich energetickým účinkům a vlastnostem.

 

Místo nálezu: Kojatín u Třebíče (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Rozměry: 45 x 25 x 20 mm

Váha: 19 g

 

ČLÁNKY SOUVISEJÍCÍ S TÍMTO KAMENEM :

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Další nabídku pravých českých ametystů naleznete v naší sekci - PRODEJ AMETYSTŮ, nebo také na našem partnerském webu České krystaly v kategorii - NABÍDKA AMETYSTŮ.

Dostupnost Prodáno
210 Kč
Kód produktu 19483
Kategorie Ametyst – kameny, krystaly a drůzy
Položka byla vyprodána...