• 1 z 5
 

Estetický tužkový černý turmalín elegantně zasazený do stříbrného přívěsku - vhodný pro děti

 

Luxusní stříbrný přívěsek s přírodním černým turmalínem pocházejícím z oblíbené šutrácké lokality Bory (Vysočina).

Jedná se o menší, ale velice kvalitní podlouhlý váleček černého skorylu. Turmalíny s tímto úzkým a dlouhým tvarem se též někdy označují jako "tužkové".

Tyto tužkové černé turmalíny se v přírodě nachází spíše vyjímečně, proto jsou poměrně vzácné a ceněné. Díky svému unikátnímu tvaru navíc dokáží výborně koncentrovat a usměrňovat energii a vy tak můžete jejich energetické účinky a vlastnosti využít mnohem lépe.

Tento skoryl je také vysoce lesklý a po celém obvodu jej zdobí charakteristické velmi jemné rýhování. Z pohledové strany je tento váleček navíc i úžasně zakončený.

Turmalín je originálně a precizně zasazen ve stříbře (925/1000). Jedná se o jedinečný šperk s čistě přírodním a surovým kamenem, který není žádným způsobem opracovaný a je ponechaný v původním stavu, ve kterém byl v naší přírodě námi nalezen (přečtěte si "Náš příběh")

Uchycení kamene ve stříbře je čistě ruční práce, nejedná se tedy o žádnou strojní velkovýrobu a každý přívěsek je originál. Turmalín navíc není vrtaný ani žádným způsobem přilepený. Kamínek je pouze precizně opleten stříbrným drátkem, který pro něj vytvoří tzv. klícku, ve které bezpečně drží. U tohoto konkrétního přívěsku je navíc drátek velmi elegantně a decentně zdobený.

Drahé kameny zasazované do stříbra pro vás pečlivě vybíráme tak, aby byl každý přívěsek co nejpříjemnější na nošení. Zohledňujem především velikost, tvar a povrch daného kamene. Zároveň se však ale snažíme, aby každý zasazený kamínek měl co nejvyšší kvalitu a působil tak opravdu krásným dojmem.

Všechny námi nabízené stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou samozřejmě opatřeny puncem pravosti kovu.

Každý stříbrný přívěsek s drahým kamínkem vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud kupujete přívěšek pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli drahým kamenem ve stříbře chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Níže pod popiskem také naleznete tzv. rodný list kamene, tedy místo a rok jeho nálezu. Vždy také uvádíme přesný rozměr v milimetrech a váhu v gramech, aby jste měli co nejlepší představu o velikosti daného přívěsku.

Tento konkrétní stříbrný přívěsek s černým turmalínem je díky svým menším rozměrům a váze VHODNÝ PŘEDEVŠÍM PRO DĚTI, nebo pro ty z vás, kteří rádi nosíte pouze velmi decentní menší kamínky.

 

Místo nálezu: Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry kamene: 25 x 7 x 6 mm

Váha přívěsku: 4 g

 

ČLÁNKY SOUVISEJÍCÍ S TÍMTO KAMENEM :

 

Další nabídku přírodních černých turmalínů zasazených ve stříbrných přívěscích naleznete v naší sekci - PRODEJ STŘÍBRNÝCH PŘÍVĚSKŮ S ČERNÝM TURMALÍNEM.

Dostupnost Prodáno
1 920 Kč
Kód produktu 19696
Kategorie Stříbrné přívěsky s černým turmalínem z ČR
Položka byla vyprodána...