• 1 z 8
 

Estetický černý turmalín se stupňovitým ukončením

 

Sbírkový vzorek přírodního černého turmalínu skorylu z významné mineralogické lokality Pikárec (Vysočina).

Tento luxusní podlouhlý špalík skorylu se pyšní vysokým leskem a pohledným jemným rýhováním.

Nejkrásnější je však zakončení, které je téměř dokonalé a nepoškozené. Navíc působí velmi estetickým dojmem, protože má vzácný stupňovitý tvar. Po detailnějším prozkoumání dokonce zjistíte, že některé plošky tohoto ukončení jsou hladké a jiné pro změnu nabízí zajímavé decentní vroubkování.

Pokud tedy toužíte po opravdu kvalitním a hodnotném černém skorylu, tento kousek vás určitě nezklame a udělá vám velikou radost.

 

Místo nálezu: Pikárec (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry: 40 x 18 x 13 mm

Váha: 18 g

 

Články související s tímto kamenem :

(kliknutím na text níže otevřete daný článek)

 

Proč si zakoupit drahé kameny právě u nás?

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě přírodní neupravený stav. Drahé kameny jsou naším celoživotním koníčkem, kterému se věnujeme již mnoho let. Nerosty hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi nejbližší a pro nás tudíš nejvhodnější.

————————————————————————————

Další české přírodní černé turmalíny skoryly najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop České Krystaly a jeho nabídku českých přírodních černých turmalínů skorylů » zobrazit nabídku «

Dostupnost Prodáno
750 Kč
Kód produktu 21828
Kategorie Turmalín - černý skoryl z Vysočiny
Položka byla vyprodána...