Krystalové esence / elixíry

Krystalová esence / elixír z léčivých kamenů - Máří MagdalénaKrystalová esence, nebo-li krystalový elixír, je jedinečný vibračně energetický vzorec krystalu otisknutý do aurické a biofyzické energie matrice vody. Krystalové esence přináší sílu specifického krystalu nebo skupiny krystalů, jak lidem, tak rostlinám a zvířatům (živým bytostem). Pro lidi a zvířata mohou být elixíry podávány vnitřně nebo vnější aplikací.
 

Vnitřní užití esence / elixíru

Pokud jsou krystalové esence užívány vnitřně, projeví se léčivý účinek na všech úrovních (fyzické, emoční a spirituální). Krystalové elixíry užívané vnitřně většinou pracují rychleji a účinněji, než když je krystal nošen nebo držen v ruce, jak je běžné.
 
Při užívání krystalových esencí se doporučuje vyslat vědomý záměr, který je vyjádřený v přítomném čase (např. “Mé srdce je nyní otevřené, a tak to je.“), a který se “zapíše“ do aplikované dávky a rychleji se manifestuje.
 
Užíváme 5 kapek esence pod jazyk, nebo přidáváme 5 kapek do vody k pití. Dále je možné přidat cca 20 - 30 kapek do čaje (ne příliš horkého).
 

Vnější užití esence / elixíru

Krystalová esence / elixír z drahých kamenů - SlunceKryslaty pomáhají odstranit nesoulad v aurickém poli a tok životní energie. Krystalové esence jsou vynikajícím osvědčeným pomocníkem při krystalové terapii, jejíž účinky posilují. Esence mohou být aplikovány přímo na tělo k zacílení konkrétních neduhů. Lze aplikovat na čakry, bolestivá či jinak postižená místa. Používáme silnější roztok (20 kapek na 20 ml). Energetické vzorce jsou přeneseny z elixíru na kůži a následně do těla.
 
Krystalové esence mohou být přidány do koupelové vody jako součást léčivé procedůry nebo k zachování zářivého zdraví. Takováto koupelová voda je úžasná možnost jak nechat tělo prostoupit "Živoucí Silou", která udržuje naše těla a duše živé a zdravé.
 
Tyto krystalové esence vznikly z impulsu a za asistence vědomého vesmírného vedení.
 
 
Pokud Vás krystalové esence / elixíry upoutaly, tak si je můžete zakoupit na našem partnerském eshopu - Mistrovské krystaly .
 
 
Taunia Atiriamin (Martina Christová) - Tento článek lze šířit pouze v případě povolení překladatele a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.mistrovskekrystaly.cz , www.slunecnabrana.eu  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.