Krystaly

Katedrála - Světelná knihovna

V živoucím přerodovém období, mezi Věkem Ryb a Vodnáře, se znovuobjevily krystaly zvané Katedrála - Světelná knihovna. Slouží jako majáky, skrze které mohou vesmírní mistři přenášet příslušné informace pro Nový Věk otevírající srdce a mysl. Pokud jsou správně použity, mohou být Světelné knihovny naprogramovány a mohou být do nich uloženy nové vzorce, které vytvoří a zachovají frekvenci vědomí na dalších dva tisíce let. Jsou-li správně naprogramovány, pak jsou tyto krystaly schopny přenášet frekvence, které vibrují shodně s vědomím univerza ... (číst více).

Elestial - Dar andělů

Krystaly Elestialu jsou více známy jako "Skeletové" krystaly". Tyto speciální křišťálové krystaly jsou dary přivedené na tuto planetu, aby pomohly při masové očistě, léčbě a znovuprobuzení, které se právě nyní na Zemi děje. S těmito krystaly přichází velká síla, konkrétně síla v překonání lidských emočních břemen. 

Elestialy ztělesňují každou substanci fyzické roviny zatímco jsou zároveň sladěny s andělskou vibrací. Jejich zdroj se nachází za časovou linií a jejich původ je ve hvězdné sféře. Když se síly ráje materializovaly fyzicky do prostoru a času, obsáhly Krystaly Elestialu všechny čtyři elementy a tím byly zrozeny ... (číst více).

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem