• 1 z 6
 

Luxusní černý turmalín zasazený ve stříbrném přívěsku

 

Originální stříbrný přívěsek s přírodním černým turmalínem pocházejícím ze známého českého naleziště Bory (Vysočina).

Jedná se o velmi kvalitní podlouhlý váleček černého turmalínu. Tyto úzké a dlouhé špalíky se též někdy označují jako "tužkové". V přírodě se skoryly s tímto tvarem vyskytují poměrně ojediněle, takže tento kousek rozhodně patří mezi ty vzácnější.

Tužkové černé turmalíny navíc díky svému podlouhlému tvaru dokáží výborně koncentrovat a usměrňovat svoji energii a vy tak můžete jejich energetické účinky a vlastnosti využít mnohem lépe.

Tento konkrétní špalík se navíc může pochlubit i velice estetickým jednostranným ukončením se vzácným stupňovitým tvarem. Nachází se zde také zarostlý malý muskovit a to v podobě několika typických drobných lupínků. (zakončení je zachyceno v detailu na jedné z fotografií).

Turmalín je také celý krásně lesklý a po obvodu jej samozřejmě zdobí typické jemné rýhování.

Turmalín je originálně a precizně zasazen ve stříbře (925/1000). Jedná se o jedinečný šperk s čistě přírodním a surovým kamenem, který není žádným způsobem opracovaný a je ponechaný v původním stavu, ve kterém byl v naší přírodě námi nalezen (přečtěte si "Náš příběh")

Uchycení kamene ve stříbře je čistě ruční práce, nejedná se tedy o žádnou strojní velkovýrobu a každý přívěsek je originál. Turmalín navíc není vrtaný ani žádným způsobem přilepený. Kamínek je pouze precizně opleten stříbrným drátkem, který pro něj vytvoří tzv. klícku, ve které bezpečně drží.

Drahé kameny zasazované do stříbra pro vás pečlivě vybíráme tak, aby byl každý přívěsek co nejpříjemnější na nošení. Zohledňujem především velikost, tvar a povrch daného kamene. Zároveň se však ale snažíme, aby každý zasazený kamínek měl co nejvyšší kvalitu a působil tak opravdu krásným dojmem.

Všechny námi nabízené stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou samozřejmě opatřeny puncem pravosti kovu.

Každý stříbrný přívěsek s drahým kamínkem vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud kupujete přívěšek pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli drahým kamenem ve stříbře chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Níže pod popiskem také naleznete tzv. rodný list kamene, tedy místo a rok jeho nálezu. Vždy také uvádíme přesný rozměr v milimetrech a váhu v gramech, aby jste měli co nejlepší představu o velikosti daného přívěsku.

 

Místo nálezu: Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry kamene: 30 x 12 x 8 mm

Váha přívěsku: 8 g

 

S novým příchoden tzv. 5G sítí se v poslední době také hodně začíná řešit tzv. ELEKTROSMOG, který může mít z dlouhodobého hlediska negativní vliv na lidský organismus (spánek, psychickou pohodu atd.). A právě přírodní kámen černý turmalín může být v tomto ohledu velice nápomocen. Jestli se chcete dozvědět více, určite se začtěte se do našeho poutavého článku s názvem "Jak se účinně chránit proti ELEKTROSMOGU".

 

Další nabídku přírodních černých turmalínů zasazených ve stříbrných přívěscích naleznete v naší sekci - PRODEJ STŘÍBRNÝCH PŘÍVĚSKŮ S ČERNÝM TURMALÍNEM.

Dostupnost Prodáno
1 760 Kč
Kód produktu 19417
Kategorie Turmalín - černý skoryl z Vysočiny
Položka byla vyprodána...