• 1 z 8
 

Luxusní stříbrný přívěsek s vysoce estetickým ukončeným černým turmalínem

 

Originální stříbrný přívěsek s přírodním černým turmalínem skorylem pocházejícím z oblíbené české šutrácké lokality Pikárec (Vysočina).

Turmalín zasazený v tomno jedinečném přívěsku patří mezi ty opravdu estetické a vysoce kvalitní.

Špalík (krystal) je totiž celý nádherně lesklý, po obvodu jej zdobí krásné jemné rýhování a navíc je ještě z jedné (pohledové) strany dokonale ukončený.

Tento černý turmalín se řadí mezi top sbírkové kousky a jistě by vynikl i samostatně, ve spojení se stříbrem však tento kamínek dostal zcela nový rozměr a vy se tak můžete těšit ze skutečně až uměleckého díla v podobě tohoto luxusního šperku.

Všechny černé turmalíny zasazené v našich stříbrných přívěscích jsou kvalitní a působí velice estetickým dojmem, tento konkrétní přívěsek však rozhodně patří mezi jeden z nejkrásnějších. Pokud tedy toužíte po něčem vskutku vyjímečném, tento kousek vás rozhodně nezklame a vy si jej zamilujete.

 ————————————————————————————

Turmalín je originálně a precizně zasazen ve stříbře (925/1000). Jedná se o jedinečný šperk s čistě přírodním a surovým kamenem, který není žádným způsobem opracovaný a je ponechaný v původním stavu, ve kterém byl v naší přírodě námi nalezen (přečtěte si "Náš příběh")

Uchycení kamene ve stříbře je čistě ruční práce, nejedná se tedy o žádnou strojní velkovýrobu a každý přívěsek je originál. Turmalín navíc není vrtaný ani žádným způsobem přilepený. Kamínek je pouze precizně opleten stříbrným drátkem, který pro něj vytvoří tzv. klícku, ve které bezpečně drží. Dražší přívěsky se navíc pyšní složitějším a propracovanějším řemeslným zpracováním či jsou decentně zdobené například kapičkami stříbra či jinými zajímavostmi. Mnohdy jsou v nich také zasazeny unikátní kameny.

Některé kamínky se ve stříbře mohou nepatrně hýbat, to však rozhodně není na závadu. Jde totiž o čistě přírodní a neuravené kameny, které mají mnohdy velice specifický tvar a nelze je tedy uchytit zcela nehybně. Nemusíte mít však strach, kamínek ve stříbře bezpečně drží a vypadnout v žádném případě nemůže.

Drahé kameny zasazované do stříbra pro vás pečlivě vybíráme tak, aby byl každý přívěsek co nejpříjemnější na nošení. Zohledňujem především velikost, tvar a povrch daného kamene. Zároveň se však ale snažíme, aby každý zasazený kamínek měl co nejvyšší kvalitu a působil tak opravdu krásným dojmem.

Všechny námi nabízené stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou samozřejmě opatřeny puncem pravosti kovu.

Každý stříbrný přívěsek s drahým kamínkem vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud kupujete přívěšek pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli drahým kamenem ve stříbře chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Přívěsek jsme pro vás samozřejmě detailně nafotili ze všech stran a úhlů, aby jste měli co možná nejlepší představu o jeho celkovém tvaru a vzhledu.

Níže pod popiskem také naleznete tzv. rodný list kamene, tedy místo a rok jeho nálezu. Vždy také uvádíme přesný rozměr v milimetrech a váhu v gramech, aby jste měli co nejlepší představu o velikosti daného přívěsku.

 

Místo nálezu: Pikárec (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry kamene: 27 x 12 x 12 mm

Váha přívěsku: 12 g

 

Články související s tímto kamenem :

(kliknutím na text níže otevřete daný článek)

————————————————————————————
Další stříbrné přívěsky s přírodními černými turmalíny najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 
Dostupnost Prodáno
2 930 Kč
Kód produktu 21780
Kategorie Stříbrné přívěsky s černým turmalínem z ČR
Položka byla vyprodána...