Nabídku českých krystalů a minerálů najdete i na partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY na adrese: www.ceskekrystaly.cz
  • 1 z 6
 

Menší plochý růženín s úžasnou barvou

 

Krásný kousek přírodního růženínu ze slavné české lokality Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o menší růženín se zajímavým plochým tvarem, který se může pochlubit opravdu překrásnou sytě růžovou barvou. Toto půvabné zbarvení kamene samozřejmě nejvíce vynikne, pokud jej nasvítíte sluníčkem nebo baterkou.

Kamínek je i dobře průsvitný a to díky poměrně slušné vnitřní čistotě.

Růženíny s takto kvalitním růžovým odstínem se však v přírodě vyskytují spíše vyjímečně, proto i drobné úlomky těchto kamínků jsou poměrně vzácné a ceněné.

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2015

Rozměry: 37 x 28 x 9 mm

Váha: 12 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Nabídku českých minerálů a drahých kamenů najdete i na našem partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY a to na adrese www.ceskekrystaly.cz

Dostupnost Prodáno
250 Kč
Kód produktu 16543
Kategorie Růženín - přírodní surový kámen
Položka byla vyprodána...