Nabídku českých krystalů a minerálů najdete i na partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY na adrese: www.ceskekrystaly.cz
  • 1 z 10
 

Morion narostlý na záhnědě a křemeni - Elestial

 

Pozoruhodný vzorek černého morionu v kombinaci se záhnědou a křemenem ze slavné české lokality Pikárec (Vysočina).

Jedná se o středně velký vzorek, jehož dominantou je nádherný černý morion nacházející se z pohledové strany kamene. Tento morion je tvořen vysoce lesklými ploškami se vzácným elestiálním růstem. Díky tomu se tento vzorek může zařadit mezi vzácné Mistrovské krystaly a to konkrétně Elestial dar Andělů.

Morion je zajímavě narostlý na podložce tvořené záhnědou a křemenem. Oba dva minerály (záhněda i křemen) se zde vzájemně prolínají a mísí.

Celkově jde o kvalitní a pohledný kousek morionu z Vysočiny, který jistě ocení jak sběratelé, tak i lidé zajímající se o drahé kameny kvůli jejich energetickým účinkům a vlastnostem.

 

Místo nálezu: Pikárec (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry: 70 x 45 x 37 mm

Váha: 155 g

 

PROČ SI ZAKOUPIT DRAHÉ KAMENY PRÁVĚ U NÁS ?

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě přírodní neupravený stav. Drahé kameny jsou naším celoživotním koníčkem, kterému se věnujeme již mnoho let. Nerosty hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi nejbližší a pro nás tudíš nejvhodnější.

 

Nabídku českých minerálů a drahých kamenů najdete i na našem partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY a to na adrese www.ceskekrystaly.cz

Dostupnost Prodáno
600 Kč
Kód produktu 16855
Kategorie Morion - temná záhněda
Položka byla vyprodána...