• 1 z 5
 

Nádherně zbarvený český růženín s dobrou vnitřní čistotou

 

Kvalitní kousek surového českého růženínu ze známé šutrácké lokality Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o menší, ale velice pohledný vzorek růženínu, který je celý krásně průsvitný a v některých pasážích se pyšní i velmi dobrou čistotou.

Kamínek má také nádhernou barvu, protože se v něm prolínají jak světlé, tak i středně růžové tóny.

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2015

Rozměry: 30 x 24 x 15 mm

Váha: 14 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Nabídku českých minerálů a drahých kamenů najdete i na našem partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY a to na adrese www.ceskekrystaly.cz

Dostupnost Prodáno
240 Kč
Kód produktu 18202
Kategorie Přírodní růženín - drahý kámen z Česka
Položka byla vyprodána...