• 1 z 7
 

Pěkně zbarvený železitý křemen

 

Hezká ukázka křemene z okolí vesnice Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o menší valounek surového křemene, který se pyšní zajímavou červeno-hnědou barvou. Toto zbarvení způsobuje přítomnost oxidů železa, a proto se tento křemen nazývá tzv. železitý.

Povrch kamene je celý matný, lehce ohlazený a příjemný na dotek.

Pokud se chcete dozvědět o křemenu více, začtěte se do našeho poutavého článku, ve kterém se dozvíte vše o jeho energetických účincích, použití, umístění, čištění, nabíjení, ale také kde se křemen nachází - Zobrazit článek o křemenu

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Rozměry: 56 x 28 x 25 mm

Váha: 55 g

 

ČLÁNKY SOUVISEJÍCÍ S TÍMTO KAMENEM :

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů. 

Dostupnost Prodáno
130 Kč
Kód produktu 19993
Kategorie Křemen
Položka byla vyprodána...