• 1 z 9
 

Podlouhlý černý turmalín s částečným ukončením a vysokým leskem

 

Estetická ukázka černého turmalínu skorylu z proslavené lokality Bory (Vysočina).

Jedná se o kvalitní menší až střední podlouhlý váleček (krystal) černého turmalínu, který se z jedné strany pyšní částečně zachovalým jednostranným ukončením.

Povrch turmalínu je krásně lesklý a po obvodu je kámen od přírody zdobený charakteristickým jemným rýhováním.

V naší nabídce najdete pouze přírodní černé turmalíny, které pochází z oblasti Vysočiny. Tyto minerály jsme pro Vás osobně nalezli (přečtěte si náš příběh), takže Vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě surový a neupravený stav.

 

Místo nálezu: Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2018

Rozměry: 35 x 14 x 13 mm

Váha: 16 g    

 

Články související s tímto kamenem :

(kliknutím na text níže otevřete daný článek)


Podvody s drahými kameny

Pokud máte obavu o to, jestli dostanete přesně ten kamínek, který je nafocený na fotkách, tak nemusíte mít strach. Obrázky u námi nabízených kamenů nejsou fiktivní, ale zachycují opravdu daný kámen. Ve spodní části pod popiskem je navíc ke každnému minerálu jeho tzv. "Rodný list" tedy místo a rok nálezu. Vždy také uvádíme přesný rozměr kamene v milimetrech a váhu v gramech.

Často se však na internetových obchodech setkáte s minerály, které mají pouze tzv. univerzální fotku, kde je zachycena například hromádka turmalínů a v popisu je napsáno, že dostanete některý z nich. To však bohužel není většinou pravda a vám tak domů dorazí jíný, ne tak pěkný kamínek jaký byl uvedený na fotce. Proto si na tyto nekalé praktiky prodejců dávejte pozor.

————————————————————————————

Další české přírodní černé turmalíny skoryly najdete v naší prodejní sekci zde » zobrazit nabídku « 

Nevybrali jste si u nás? Mrkněte ještě na náš spřízněný eshop České Krystaly a jeho nabídku českých přírodních černých turmalínů skorylů » zobrazit nabídku «

Dostupnost Prodáno
400 Kč
Kód produktu 21570
Kategorie Turmalín - černý skoryl z Vysočiny
Položka byla vyprodána...