Ručně malované obrazy

Níže si můžete prohlédnout a v případně Vašeho zájmu i zakoupit ručně malované obrazy pocházející z ateliéru naší kamarádky Petry. Ta se tomuto výtvarnému umění ve svém volném čase věnuje již mnoho let. Obrazy maluje s láskou a inspiraci hledá především v přírodě. Maluje nejen krajiny, ale vytváří i zajímavé abstrakce.

Na všech obrazech jsou použity kvalitní akrylové barvy, které zaručují velmi dlouhou životnost a stálobarevnost díla. Na některých jednodílných obrazech jsou navíc použity i speciální perleťové akrylové barvy, které vytváří působivý lesk. Některé obrazy na prodej mají zamalované i boční strany (ve stejných barvách či vzoru), díky čemuž vytváří na stěně krásný 3D efekt.

Plátna jsou z vysoce kvalitního přírodního materiálnu (100% bavlna - 300g/m²) a jsou tzv. šepsovaná, což znamená, že jsou ošetřena základní akrylovou povrchovou úpravou. Plátna jsou natažena na dřevěných rámech. Tento vnitřní rám (blind rám) je zhotoven z toho nejkvalitnějšího přírodního smrkového dřeva. Jsou precizně opracovaná, lehká, ale zároveň velmi pevná.

Pokud hledáte originální dekoraci do Vašeho domu, bytu či kanceláře, naše ručně malované obrazy budou jedinečným doplňkem Vašeho interiéru. Některé obrazy s motivem zvířat (kočky, jednorožci atd.) se výborně hodí především do dětských pokojů.

Každý obraz vám samozřejmě zašlele precizně a bezpečně zabalený v bublinové fólii a vložený do kvalitní několikavrstvé kartonové krabice, která je určena přímo pro přepravu cenných obrazů.

 

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem