• 1 z 7
 

Růženín s vysokou vnitřní čistotou zasazený ve stříbrném přívěsku

 

Osobitý stříbrný přívěsek s pravým českým růženínem pocházejícím z oblíbené šutrácké lokality Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o menší růženín s matným až částečně lesklým povrchem, který je díky vysoké vnitřní čistotě celý krásně průsvitný.

Kamínek se však může pochlubit i velmi půvabným jemně růžovým odstínem.

Po důkladnějším prozkoumání kamene lze za pomocí baterky těsně pod povrchem objevit i drobnou barevnou duhu.

Růženín je nápaditě a precizně zasazen ve stříbře (925/1000). Jedná se o jedinečný šperk s čistě přírodním a surovým kamenem, který není žádným způsobem opracovaný a je ponechaný v původním stavu, ve kterém byl v naší přírodě námi nalezen (přečtěte si "Náš příběh")

Uchycení kamene ve stříbře je čistě ruční práce, nejedná se tedy o žádnou strojní velkovýrobu a každý přívěsek je originál. Růženín navíc není vrtaný ani žádným způsobem přilepený. Kamínek je pouze precizně opleten stříbrným drátkem, který pro něj vytvoří tzv. klícku, ve které bezpečně drží.

Drahé kameny zasazované do stříbra pro vás pečlivě vybíráme tak, aby byl každý přívěsek co nejpříjemnější na nošení. Zohledňujem především velikost, tvar a povrch daného kamene. Zároveň se však ale snažíme, aby každý zasazený kamínek měl co nejvyšší kvalitu a působil tak opravdu krásným dojmem.

Všechny námi nabízené stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou samozřejmě opatřeny puncem pravosti kovu.

Každý stříbrný přívěsek s drahým kamínkem vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud kupujete přívěšek pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli drahým kamenem ve stříbře chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Níže pod popiskem také naleznete tzv. rodný list kamene, tedy místo a rok jeho nálezu. Vždy také uvádíme přesný rozměr v milimetrech a váhu v gramech, aby jste měli co nejlepší představu o velikosti daného přívěsku. Samozřejmostí je pak detailní nafocení přívěsku ze všech stran.

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Rozměry kamene: 18 x 15 x 11 mm

Váha přívěsku: 6 g

 

ČLÁNKY SOUVISEJÍCÍ S TÍMTO KAMENEM :

 

ZAJÍMÁ VÁS JAK JSOU LIDÉ SPOKOJENI S NÁKUPEM NA NAŠEM E-SHOPU ?

Přečtěte si desítky pozitivních hodnocení zákazníků, kteří od nás již drahé kameny zakoupili - Zobrazit recenze

Za každou recenzi samozřejmě velice děkujeme a jsme rádi, že naše minerály mohou dělat radost vám či vašim blízkým.

 

Další nabídku přírodních českých růženínů zasazených ve stříbrných přívěscích naleznete v naší sekci - Prodej stříbrných přívěsků s růženínem.

Dostupnost Prodáno
1 590 Kč
Kód produktu 19264
Kategorie Stříbrné přívěsky s růženínem z ČR
Položka byla vyprodána...