Nabídku českých krystalů a minerálů najdete i na partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY na adrese: www.ceskekrystaly.cz
  • 1 z 2
 

Sestava přírodních růženínů s jemným zbarvením

 

Hezká skupinka deseti surových růženínů ze slavné české lokality Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o menší kamínky, které mají přirozený velmi jemně růžový nádech. Toto půvabné zbarvení samozřejmě nejvíce vynikne, pokud jsou na sluníčku, nebo když je nasvítíte baterkou. Růženínky jsou částečně lesklé a některé z nich lze díky slušné vnitřní čistotě i krásně prosvítit.

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2019

Rozměry: 27 x 13 x 10 mm (nejmenší) až 35 x 20 x 18 (největší)

Celková váha: 90 g

 

ČESKÉ vs. ZAHRANIČNÍ DRAHÉ KAMENY

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost a čistě přírodní a surový původ. Kameny hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou pozitivní energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi daleko bližší a pro nás tudíš vhodnější než ty zahraniční.

Kameny dovážené ze zahraničí se těží strojně a navíc se velmi často falšují, či uměle upravují, aby se tak dosáhlo jejich lepšího vzhledu. Navíc k vám putují mnohdy i přes půlku planety a projdou tak rukama spousty přeprodejců a obchodníků. Toto všecho může mít samozřejmě negativní vliv na energetické účinky a vlastnosti těchto minerálů.

U nás máte jistotu, že kamínky putují z čisté přírody prakticky rovnou k vám domů.

 

Nabídku českých minerálů a drahých kamenů najdete i na našem partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY a to na adrese www.ceskekrystaly.cz

Dostupnost Prodáno
250 Kč
Kód produktu 17080
Kategorie Růženín - přírodní surový kámen
Položka byla vyprodána...