• 1 z 7
 

Velmi čistý růženín s úžasnou barvou zasazený v luxusním stříbrném přívěsku

 

Elegantní stříbrný přívěsek s pravým českým růženínem pocházejícím z oblíbené šutrácké lokality Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o menší přírodní růženín, který se může pochlubit velice slušnou vnitřní čistotou.

Kamínek se však pyšní i opravdu kvalitním středně až sytě růžovým odstínem.

Růženín je také celý krásně průsvitný (sluníčkem nebo baterkou) a po důkladnějším prozkoumání lze objevit i drobounkou barevnou duhu.

Tento stříbrný přívěsek patří mezi ty skutečně vyjímečné a to nejen díky nápaditému a složitému řemeslnému zpracování, ale také díky unikátnímu zasazenému kamínku s velmi vysokou kvalitou.

————————————————————————————

Růženín je nápaditě a precizně zasazen ve stříbře (925/1000). Jedná se o jedinečný šperk s čistě přírodním a surovým kamenem, který není žádným způsobem opracovaný a je ponechaný v původním stavu, ve kterém byl v naší přírodě námi nalezen (přečtěte si "Náš příběh")

Uchycení kamene ve stříbře je čistě ruční práce, nejedná se tedy o žádnou strojní velkovýrobu a každý přívěsek je originál. Růženín navíc není vrtaný ani žádným způsobem přilepený. Kamínek je pouze precizně opleten stříbrným drátkem, který pro něj vytvoří tzv. klícku, ve které bezpečně drží. Dražší přívěsky se navíc pyšní složitějším a propracovanějším řemeslným zpracováním či jsou decentně zdobené například kapičkami stříbra či jinými zajímavostmi. Mnohdy jsou v nich také zasazeny unikátní kameny.

Některé kamínky se ve stříbře mohou nepatrně hýbat, to však rozhodně není na závadu. Jde totiž o čistě přírodní a neuravené kameny, které mají mnohdy velice specifický tvar a nelze je tedy uchytit zcela nehybně. Nemusíte mít však strach, kamínek ve stříbře bezpečně drží a vypadnout v žádném případě nemůže.

Drahé kameny zasazované do stříbra pečlivě vybíráme tak, aby byl každý přívěsek co nejpříjemnější na nošení. Zohledňujem především velikost, tvar a povrch daného kamene. Zároveň se však ale snažíme, aby každý zasazený kamínek měl co nejvyšší kvalitu a působil tak opravdu nádherným dojmem.

Všechny námi nabízené stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou samozřejmě opatřeny puncem pravosti kovu.

Každý stříbrný přívěsek vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud kupujete přívěšek pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli drahým kamenem ve stříbře chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Přívěsek jsme pro vás samozřejmě detailně nafotili ze všech stran a úhlů, aby jste měli co možná nejlepší přehled o jeho celkovém vzhledu a tvaru (U vzorku je tedy celkem 7 fotografií).

Níže pod popiskem také naleznete tzv. rodný list kamene, tedy místo a rok jeho nálezu. Vždy také uvádíme přesný rozměr a váhu, aby jste měli představu o velikosti daného přívěsku.

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2020

Rozměry kamene: 28 x 18 x 13 mm

Váha přívěsku: 10 g

 

Články související s tímto kamenem :

(kliknutím na text níže otevřete daný článek)

 

Další stříbrné přívěsky s českými přírodními růženíny najdete v naší prodejní sekci » zobrazit nabídku « 

Dostupnost Prodáno
2 620 Kč
Kód produktu 20556
Kategorie Stříbrné přívěsky s růženínem z ČR
Položka byla vyprodána...