• 1 z 8
 

Větší kousek růženínu s příjemnou barvou a drobným limonitem

 
 

Pohledný vzorek surového růženínu z proslaveného českého naleziště Dolní Bory (Vysočina).

Jedná se o poměrně velký kousek růženínu, ve kterém se nádherně prolínají všechny odstíny růžové. Najdete zde jak velmi světlé pasáže, tak i ty středně či dokonce sytě růžové.

V některých menších úsecích je sice kámen lehce pokrytý slabounkou vrstvičkou přírodního oranžového limonitu, to však rozhodně nijak nekazí celkový krásný dojem z tohoto růženínu. Tento drobný limonit spíše podtrhuje pravost a čistě surový a neupravený stav tohoto kamene.

Nejvíce pak půvabné zbarvení růženínu samozřejmě vynikne pokud jej nasvítíte nebo prosvítíte sluníčkem či baterkou.

Celkově jde o hodnotný růženín, který se může pochlubit velice slušnou kvalitou, vůči své velikosti.

Kámen má čtyři pohledové strany a z každné jsme pro vás pořídili dva snímky. Nemusíte mít tedy strach, že jsme růženín nafotili pouze z jeho nejhezčích stran, jak tomu bývá u většiny ostatních prodejců s drahými kameny.

 

Místo nálezu: Dolní Bory (Vysočina)

Rok nálezu: 2015

Rozměry: 125 x 53 x 45 mm

Váha: 401 g

 

PROČ SI ZAKOUPIT DRAHÉ KAMENY PRÁVĚ U NÁS ?

Naprostou většinu námi zde nabízených minerálů jsme osobně nalezli (přečtěte si "Náš příběh"), takže vám ručíme za jejich pravost, jasný původ a čistě přírodní neupravený stav. Drahé kameny jsou naším celoživotním koníčkem, kterému se věnujeme již mnoho let. Nerosty hledáme s láskou a především úctou k přírodě, jen tak si totiž uchovají svoji jedinečnou energii, kterou můžou poté předávat dále. Všechny naše minerály pocházejí z České Republiky, protože tyto kameny se tu narodily pro nás a jsou nám svými vibracemi nejbližší a pro nás tudíš nejvhodnější.

 

Nabídku českých minerálů a drahých kamenů najdete i na našem partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY a to na adrese www.ceskekrystaly.cz

Dostupnost Prodáno
850 Kč
Kód produktu 17467
Kategorie Přírodní růženín - drahý kámen z Česka
Položka byla vyprodána...