Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Tantrická dvojice

Tantrická dvojice - drahokamový krystal českého citrínu z naleziště Kněževes na VysočiněKrystaly Tantrické dvojice, či "dvojčat" vyjadřují soulad dvou jedinců. Tento specifický krystal otevírá tajemství harmonického vztahu dvou lidí.

Pokud kdokoliv touží po plně vyladěném vztahu s druhou osobou, ať už partnerském, přátelském, či pracovním, musí si nejprve sám vytvořit kladný vztah sám k sobě. Naučit se milovat svoji osobu, nejen svou fyzickou, ale i psychickou formu bytí. Člověk by měl přijmout sám sebe takový jaký je, jakou podobu si zvolil a vybral ještě před svou inkarnací na tuto planetu. Jenom tak může začít skutečně milovat někoho druhého. Příjmout jej plně do svého života se všemi jeho klady i nedostatky, plně se s ním ztotožnit a být připraven pro něj i přinášet oběti.

Jak poznat krystal Tantrickou dvojici?

Kámen Tantrická dvojice se vyznačuje společnou základnou pro dva krystaly, které vyrůstají do dvou samostatných zakončení. Špice krystalů mohou být výškově ve stejné úrovni, nebo jeden z nich může být vyšší. Důležitým ukazatelem je však vzájemná podobnost obou krystalů, čímž je vyjádřený vzájemný soulad energií vyzařovaných z kamene.

Vzácně se může vyskytovat i barevná duha v místě spojení obou krystalů. Tento fenomén duhy často vzniká důsledkem nějakého "zranění" kamene už během jeho vývoje v zemi. Také v lidských vztazích někdy dochází k citovým zraněním duše obou partnerů. Po překonání všech životních těžkostí však zůstávají oba spolu, tak jako Tantrická dvojice krystalů a jejich vztah je o to silnější a pevnější.

Jak pracovat s krystalem Tantrická dvojice?

Tantrická dvojice krystalů vyjadřuje jednotu. S těmito kameny můžeme meditovat, spát s nimi, či je pouze držet v rukou a soustředit svou Tantrické dvojče krystalu ametystu z lokality - Česká Mez (Vysočina)pozornost na sjednocení své osoby s vesmírným zdrojem. Jenom tak můžeme dosáhnout souladu našich vztahů s druhou osobou.

Krystal lze využít nejen k vyladění partnerských vztahů, ale také k harmonizaci vztahů sourozeneckých, či vztahů se svými rodiči, nebo dětmi.

Nabídka Krystalu Tantrická dvojice

Pokud toužíte po krystalu Tantrické dvojice, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Tantrické dvojice se však v naší přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se i v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Naši nabídku těchto krystalů naleznete v sekci Tantrická dvojice.

Nabídku Tantrické dvojice najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Tantrická dvojice.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.