Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Macramé náhrdelníky s českými minerály a drahými kameny

Macramé náhrdelníky s kameny, minerály, nerosty a polodrahokamyMacramé náhrdelníky s českými minerály a drahými kameny.

Naše náhrdelníky zdobí české přírodní kameny

Všechny naše náhrdelníky jsou osazeny výhradně pravými přírodními kameny z nalezišť v České republice. 

→ Tip: Podívejte se z jakých českých lokalit a nalezišť pochází kameny v našich náhrdelnících » zobrazit naleziště «

Naprostou většinu těchto drahých kamenů a minerálů jsme osobně nalezli v čisté přírodě naší země, a tak vám ručíme za jejich pravost i jasný původ. Jde o přírodní, surové minerály, které nejsou žádným způsobem opracované ani jinak upravené a jsou ponechány v původním nálezovém stavu, aby si uchovaly svoje jedinečné energetické účinky.

→ Doporučujeme: Kdo jsme? Přečtěte si » náš příběh «

Každý kámen do náhrdelníku pečlivě vybíráme

► Každý minerál vložený do náhrdelníku jsme pečlivě vybrali, aby byl příjemný na nošení a zároveň působil opravdu krásným dojmem.

Přírodní drahé léčivé kameny a minerály do macramé náhrdelníků a náramkůZohlednili jsme především velikost, tvar, povrch a celkovou kvalitu drahého kamene.

→ Čtěte také: Jaké mají jednotlivé minerály účinky? To se dozvíte v článku » účinky léčivých kamenů «

Jak jsou naše náhrdelníky vyráběny?

► Všechny naše náhrdelníky jsou vyrobené ručně technikou zvanou „Macramé” (někdy nazývanou drhání nebo sukování). Jde o oblíbenou metodu, která spočívá ve svazování provázků či nití do různých uzlíků. Lze tak vytvořit zajímavé krajky, spirály či jiné požadované tvary.

„Každý náš náhrdelník je originální unikát”.

Výroba macramé náhrdelníků s minerály, drahými kameny a polodrahokamy - Jak je vyrobit?Kameny nelepíme, nevrtáme!

Minerály do náhrdelníků nelepíme a ani do kamenů nevrtáme. Drahé kameny jsou pouze precizně opletené vysoce kvalitní nití, ve které bezpečně drží. Jedině tak si minerály uchovají svoji přirozenou energii a přírodní účinky.

Náhrdelníky vyrábíme z nejkvalitnějších nití

► Naše náhrdelníky jsou zhotoveny z voskovaných nití značkyLinhasita”. Jde o věhlasnou značku brazilských nití nejvyšší kvality, které jsou stálobarevné, pevné, netřepí se a po zpracování krásně drží tvar. To zajišťuje i dlouhou životnost a odolnost náhrdelníků (nitě jsou vyrobeny ze stoprocentního nylonu).

Barevné nitě značky Linhasita na macramé náhrdelníky, náramky a přívěsky

Velikost si jednoduše nastavíte dle potřeby

► Velikost náhrdelníků se nastavuje posuvným (klouzavým) uzlíkem, kterým si jednoduše zvětšíte nebo zmenšíte obvod dle potřeby. Náhrdelník tedy padne opravdu každému.

Macramé náhrdelník - strom s českou přírodní surovou záhnědou z VysočinyNáhrdelník dostanete v dárkové krabičce

► Náhrdelník vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud ho kupujete pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli náhrdelníkem chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Každý kámen v náhrdelníku má svůj rodný list

U každého náhrdelníku s minerálem najdete tzv. „rodný list kamene”, tedy místo a rok jeho nálezu. Uvádíme i přesný rozměr minerálu, a také váhu celého náhrdelníku. Pod rodným listem naleznete i odkazy na zajímavé články související s tímto drahým kamenem.

Perfektní prezence náhrdelníku je samozřejmostí

► Každý náš náhrdelník vždy detailně nafotíme z různých stran a úhlů, aby jste měli perfektní představu o jeho celkovém tvaru a vzhledu.

Jak na správnou údržbu náhrdelníku?

► Nevystavujte náhrdelník vysokým teplotám, jelikož materiál, ze kterého je vyrobený, je hořlavý. Buďte tedy v blízkosti ohně či jiných tepelných zdrojů velmi obezřetní. Náhrdelník můžete občas lehce omýt vlažnou vodou, na koupání jej však raději odkládejte.

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).