Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Pravý přírodní citrín - surový kámen z Vysočiny

Kde v ČR najít kámen citrín?

Žlutý drahokam citrín se v přírodě vyskytuje velmi vzácně, a tak je mnohem cennější než ametyst, křišťál, růženin a další odrůdy křemene. Citrín, kámen, pravý, přírodní, surový, neopracovaný, prodej, cena, Vysočina, naleziště

Pravé přírodní citríny lze nalézt i u nás v České republice a to na Vysočině. Jinde v Evropě se tento drahý kámen nenachází (pouze v Rusku). 

Najít si však vlastní citrín je poměrně obtížné a vyžaduje to značnou trpělivost, vytrvalost i štěstí!

→ Tip: Prohlédněte si » česká naleziště a lokality s výskytem citrínů «

Proč jsou zahraniční cítríny často falešné?

Pokud si chcete koupit pravý citrín, tak buďte velmi obezřetní! Citríny jsou vzácné a nedostatkové zboží a to nejen u nás v Česku, ale i ve světě. Poptávka po nich je však značná, a tak se v zahraničí doslova „uměle vyrábějí” z levnějších a dostupnějších minerálů a následně se rozváží po celém světě (samozřejmě i do ČR a SK).

#moreText#

Pravé citríny - přírodní surové kameny a krystaly z Vysočiny

Většina „údajných” citrínů na trhu jsou bohužel padělky (nepravé / falešné citríny). Tenhle fakt je však velmi často prodejci zatajován (buď to sami neví, nebo záměrně klamou). Mnohdy dokonce tvrdí (doslova lžou), že jejich citríny jsou pravé a čistě přírodní. 

Tuzemské citríny z Česka se nefalšují, protože jich je velmi omezené množství a jsou snadno rozpoznatelné od těch zahraničních.

Jak poznat pravý citrín?

→ Pokud si kladete tuto otázku, tak pro vás máme 3 znaky, které vám mohou pomoci odhalit pravost citrínu. Čtěte v našem článku: » Jak poznat pravý citrín? «

Jaké má přírodní citrín účinky?

Citrín byl odpradávna vyhledávaným drahým kamenem pro svoji magickou moc přitahovat do života hojnost, blahobyt a bohatství. Oblíbený byl zvlášť u bankéřů, pokladníků a obchodníku, kteří věřili v jeho schopnosti přivábit k sobě peníze, finance a majetek.

Staří Egypťané ho uctívali jako "Kámen Slunce" a věřili, že jim přinese dlouhověkost. Velmi oblíbený byl také u králů, kteří ho nechávali zasazovat do svých šperků a klenotů (koruny, žezla, meče). Ve staré Číně ho považovali za kámen štěstí, síly a úspěchu. Jeho tajemná energie fascinuje monoho lídí dodnes.

→ Tip: Přečtěte si více v článku: » citrín - účinky, vlastnosti a význam «

→ Doporučujeme: Zjistěte na partnerských stránkách, jak na správné » čištění, nabíjení a aktivaci citrínu «

Pravé přírodní citríny z Vysočiny

Na našich stránkách nabízíme pouze pravé přírodní citríny, které jsme sami osobně nalezli v oblasti Vysočiny (přečtěte si » náš příběh «). Ručíme tedy za jejich 100 % pravost a původ.

Naše kameny jsou ponechány ve své přirozené surové a neopracované podobě, bez jakýchkoli umělých úprav. Věříme, že pouze tak si uchovají svoji sílu, účinky a svůj plný energetický potenciál. Některé máme dokonce zachycené na fotkách, či videu, při jejich nalezení v přirodě. Pod textem níže najdete naši nabídku těchto citrínů, které jsou na prodej a můžete si je zakoupit (levnější české citríny jsou díky velkému zájmu kupujících často vyprodané, přesto se je snažíme průběžně doplňovat do naší prodejní nabídky).

→ Nepřehlédněte: Na spřízněných stránkách ČeskéKrystaly.cz najdete také » pravé přírodní citríny z Vysočiny «

Stránka 1 z 4 - 98 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Nevybrali jste si?

Prohlédněte si ještě pravé citríny na našich spřízněných stránkách České Krystaly

» České citríny z Vysočiny «
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).