Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Katedrála - Světelná knihovna

Katedrála - Světelná knihovna - Katedrálovy krystal citrínu z České republikyPlaneta Země ve své existenci prochází cykly trvajícími vždy přibližně 2000 let. Nyní se nachází v přechodovém období, kdy s končícím věkem Ryb vstupuje do nové éry Vodnáře. Právě v tomto čase se objevují Katedrálové krystaly, aby pomohly lidstvu k vzestupu jeho vědomí.

Krystaly Katedrály - Světelné knihovny svým růstem připomínají tvar katedrály, kdy hlavní krystal (chrámová loď) je jakoby podpírán sloupovím menších krystalů, které do něho po stranách vrůstají. Vytváří se tak schůdky až k vrcholu hlavního krystalu, čímž je tvořen stupňovitý růst těchto Katedrálových krystalů.

Název "katedrála" představuje místo, kde je uctíván bůh a "knihovna" určuje prostor k učení a nabývání nových znalostí. Spojením těchto dvou míst vzniká prostor pro osoby, které se budou chtít vyladit na vyšší stav vědomí. Pomocí těchto lidí mohou být Katedrály v nastávajícím věku Vodnáře přeprogramovány na příštích 2 000 let. Vybranými jedinci do nich budou přeneseny nové vědomosti se záměrem vytvoření lepšího světa ... (zobrazit celý článek).

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).