Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Katedrála - Světelná knihovna

Katedrála - Světelná knihovna - Katedrálovy krystal citrínu z České republikyPlaneta Země ve své existenci prochází cykly trvajícími vždy přibližně 2000 let. Nyní se nachází v přechodovém období, kdy s končícím věkem Ryb vstupuje do nové éry Vodnáře. Právě v tomto čase se objevují Katedrálové krystaly, aby pomohly lidstvu k vzestupu jeho vědomí.

Krystaly Katedrály - Světelné knihovny svým růstem připomínají tvar katedrály, kdy hlavní krystal (chrámová loď) je jakoby podpírán sloupovím menších krystalů, které do něho po stranách vrůstají. Vytváří se tak schůdky až k vrcholu hlavního krystalu, čímž je tvořen stupňovitý růst těchto Katedrálových krystalů.

Název "katedrála" představuje místo, kde je uctíván bůh a "knihovna" určuje prostor k učení a nabývání nových znalostí. Spojením těchto dvou míst vzniká prostor pro osoby, které se budou chtít vyladit na vyšší stav vědomí. Pomocí těchto lidí mohou být Katedrály v nastávajícím věku Vodnáře přeprogramovány na příštích 2 000 let. Vybranými jedinci do nich budou přeneseny nové vědomosti se záměrem vytvoření lepšího světa ... (zobrazit celý článek).

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem