Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Macramé náramky s českými minerály a drahými kameny

Macramé náramky na ruku s minerály a drahými kameny z ČeskaMacramé náramky s českými minerály a drahými kameny.

Naše náramky zdobí české přírodní kameny

Všechny naše náramky jsou osazeny výhradně pravými přírodními kameny z nalezišť v České republice. 

→ Tip: Podívejte se z jakých českých lokalit a nalezišť pochází kameny v našich náramcích » zobrazit naleziště «

Naprostou většinu těchto drahých kamenů a minerálů jsme osobně nalezli v čisté přírodě naší země, a tak vám ručíme za jejich pravost i jasný původ. Jde o přírodní, surové minerály, které nejsou žádným způsobem opracované ani jinak upravené a jsou ponechány v původním nálezovém stavu, aby si uchovaly svoje jedinečné energetické účinky.

→ Doporučujeme: Kdo jsme? Přečtěte si » náš příběh «

Macramé náramky s minerály a drahými kameny z České republikyKaždý kámen do náramku pečlivě vybíráme

► Každý minerál vložený do náramku jsme pečlivě vybrali, aby byl příjemný na nošení a zároveň působil opravdu krásným dojmem. Zohlednili jsme především velikost, tvar, povrch a celkovou kvalitu drahého kamene.

→ Čtěte také: Jaké mají jednotlivé minerály účinky? To se dozvíte v článku » účinky léčivých kamenů «

Jak jsou naše náramky vyráběny?

► Všechny naše náramky jsou vyrobené ručně technikou zvanou „Macramé” (někdy nazývanou drhání nebo sukování). Jde o oblíbenou metodu, která spočívá ve svazování provázků či nití do různých uzlíků. Lze tak vytvořit zajímavé krajky, spirály či jiné požadované tvary.

„Každý náš náramek je originální unikát”.

Výroba macramé náramků s minerály a drahými kameny. Jak vyrobit macramé náramek?Kameny nelepíme, nevrtáme!

Minerály do náramků nelepíme a ani do kamenů nevrtáme. Drahé kameny jsou pouze precizně opletené vysoce kvalitní nití, ve které bezpečně drží. Jedině tak si minerály uchovají svoji přirozenou energii a přírodní účinky.

Náramky vyrábíme z nejkvalitnějších nití

► Naše náramky jsou zhotoveny z voskovaných nití značkyLinhasita”. Jde o věhlasnou značku brazilských nití nejvyšší kvality, které jsou stálobarevné, pevné, netřepí se a po zpracování krásně drží tvar. To zajišťuje i dlouhou životnost a odolnost náramků (nitě jsou vyrobeny ze stoprocentního nylonu).

Barevné nitě - Linhasita na macramé náramky, náhrdelníky a přívěsky s kameny a minerályVelikost si jednoduše nastavíte dle potřeby

► Velikost náramků se nastavuje posuvným (klouzavým) uzlíkem, kterým si jednoduše zvětšíte nebo zmenšíte obvod dle potřeby. Většina našich náramků je vyrobená na standardní velikost zápěstí, přesto doporučujeme si obvod vašeho zápěstí změřit (např. krejčovským metrem) a ujistit se, že je pro vás vybraný náramek vhodný (u každého uváníme jeho velikost / obvod).

Ukázka výroby macramé náramku s minerálem - léčivým kamenem - nerostem z VysočinyNáramek dostanete v dárkové krabičce

► Náramek vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud ho kupujete pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli náramkem chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Každý kámen v náramku má svůj rodný list

U každého náramku s minerálem najdete tzv. „rodný list kamene”, tedy místo a rok jeho nálezu. Uvádíme i přesný rozměr minerálu, a také váhu celého náramku. Pod rodným listem naleznete i odkazy na zajímavé články související s tímto drahým kamenem.

Perfektní prezence náramku je samozřejmostí

► Každý náš náramek vždy detailně nafotíme z různých stran a úhlů, aby jste měli perfektní představu o jeho celkovém tvaru a vzhledu.

Jak na správnou údržbu náramků?

► Nevystavujte náramek vysokým teplotám, jelikož materiál, ze kterého je vyrobený, je hořlavý. Buďte tedy v blízkosti ohně či jiných tepelných zdrojů velmi obezřetní. Náramek můžete občas lehce omýt vlažnou vodou, na koupání jej však raději odkládejte.

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).