Mistrovské krystaly

Mistrovské krystaly jsou "Mistry" mezi všemi ostatními krystaly. Mají dokonalý tvar i vzhled a každý z nich ctí stanovené vesmírné zákony. Odkrývají vstup do světa jednotného božského zdroje. Všechny Mistrovské krystaly jsou zároveň Učitelskými krystaly.

Objevení těchto krystalů lidmi v současné době, kdy planeta Země vystupuje ze znamení Ryb a vchází do znamení Vodnáře, poukazuje na to, že je lidstvo připraveno přijmout a pochopit velká tajemství a hlubokou moudrost vesmíru. Mistrovské krystaly vysílají vibrace a frekvence, které otevírají mysl člověka a vedou ho k jeho duševnímu růstu.

Nejčastěji se tyto krystaly využívají v osobních meditacích, nebo při práci v kolektivu probouzejících se lidí. Pokud se "svým" krystalem aktivně pracujete, tak nedovolte, aby procházel rukama jiných osob, protože tím by byl rušen tok čistých informací přicházejících z kamene do Vašeho vědomí.

Pro Mistrovské krystaly, které se v našem životě objeví, jsme byli vybráni a ony jsou připraveny na svoji aktivaci pomocí našeho vědomí. Používejte je s velkou obezřetností a pouze k čistým záměrům. Tyto Mistrovské krystaly nás provází životem, učí nás a pomáhají nám k dosažení "mistrovství" v této hmotné úrovni bytí. Jsou našimi průvodci a přáteli a jsou zde pro nás!

Nabídku Mistrovských krystalů z ČR najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Mistrovské krystaly.

 

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem