Mistrovské krystaly

Mistrovské krystaly jsou "Mistry" mezi všemi ostatními krystaly. Mají dokonalý tvar i vzhled a každý z nich představuje určité vesmírné zákony. Otevírají brány skrze něž lze vstoupit do světa jednotného božského zdroje. Všechny Mistrovské krystaly jsou zároveň Učitelskými krystaly.

Příchod těchto krystalů mezi lidi právě v této době, kdy planeta Země vystupuje ze znamení Ryb a vchází do znamení Vodnáře, poukazuje na to, že je lidstvo připraveno přijmout a pochopit velká vědění a hlubokou moudrost vesmíru. Mistrovské krystaly vyzařují frekvence, které aktivují mysl člověka a směřují jeho pozornost na úroveň duše.

Nejčastěji jsou tyto krystaly používány při osobní meditaci, nebo při práci se skupinou stejně zaměřených lidí. Pokud se "svým" krystalem aktivně pracujete, tak nedovolte, aby procházel rukama jiných osob, protože tím by byl rušen tok čistých informací přicházejících z kamene do Vašeho vědomí.

Pro Mistrovské krystaly, které se v našem životě objeví, jsme byli vybráni a ony jsou připraveny na svoji aktivaci pomocí našeho vědomí. Používejte je s velkým respektem a pouze k čistým záměrům. Jsou našimi průvodci, učiteli, přáteli a jsou zde pro nás.

 

Stránka 1 z 2 - 42 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 42 položek celkem