Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Mistrovské krystaly

Mistrovské krystaly jsou "Mistry" mezi všemi ostatními krystaly. Mají dokonalý tvar i vzhled a každý z nich ctí stanovené vesmírné zákony. Odkrývají vstup do světa jednotného božského zdroje. Všechny Mistrovské krystaly jsou zároveň Učitelskými krystaly.

Objevení těchto krystalů lidmi v současné době, kdy planeta Země vystupuje ze znamení Ryb a vchází do znamení Vodnáře, poukazuje na to, že je lidstvo připraveno přijmout a pochopit velká tajemství a hlubokou moudrost vesmíru. Mistrovské krystaly vysílají vibrace a frekvence, které otevírají mysl člověka a vedou ho k jeho duševnímu růstu.

Nejčastěji se tyto krystaly využívají v osobních meditacích, nebo při práci v kolektivu probouzejících se lidí. Pokud se "svým" krystalem aktivně pracujete, tak nedovolte, aby procházel rukama jiných osob, protože tím by byl rušen tok čistých informací přicházejících z kamene do Vašeho vědomí.

Pro Mistrovské krystaly, které se v našem životě objeví, jsme byli vybráni a ony jsou připraveny na svoji aktivaci pomocí našeho vědomí. Používejte je s velkou obezřetností a pouze k čistým záměrům. Tyto Mistrovské krystaly nás provází životem, učí nás a pomáhají nám k dosažení "mistrovství" v této hmotné úrovni bytí. Jsou našimi průvodci a přáteli a jsou zde pro nás!

Nabídku Mistrovských krystalů z ČR najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Mistrovské krystaly.

Stránka 1 z 3 - 79 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).