Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Náš příběh

Kdo jsem a jak to začalo?

Jmenuji se Vladimír Krejčí a o drahé kameny a minerály se zajímám od dětství. Už jako malý kluk jsem si všímal zajímavých a lesklých kamínků na poli při sběru brambor, a protože pocházím z vesnice Dolní Bory, tak už byl jen krok k tomu, aby se tato záliba stala mým celoživotním koníčkem. Dolní Bory je vesnice, která leží v srdci Vysočiny, a už v minulosti se proslavila nálezy krásných a vzácných drahých kamenů. Ty byly nalezeny nejen v bývalém živcovém dolu v "Hatích", ale i v kamenolomu v Horních Borech, a také na polích v okolí.

Proč vznikl náš eshop?

Když jsem začal sbírat drahé kameny a tvořit si svoji vlastní sbírku, tak jsem toužil po pěkných přírodních minerálech z Vysočiny. Ty se mi však v té době nedařilo v přírodě najít, a bohužel nebyly nikde na internetu ani na burzách k zakoupení.

Postupem času jsem měl v hledání větší štěstí na pěkné nálezy, a z části i za pomocí přátel, jsem začal svoji sbírku budovat a rozšiřovat. Se svými přebytky jsem navštěvoval prodejní burzy a výstavy na Moravě, a protože byl zájem o drahé kameny z Vysočiny poměrně velký, tak mě napadla myšlenka založit si vlastní eshop.

Co nabízíme a proč si vybrat právě Nás?

Na eshopu se snažím lidem nabídnout pěkné a kvalitní minerály z Vysočiny. Vyberou si zde nejen sběratelé pro doplnění své sbírky, ale i lidé, kteří se zajímají o léčivé účinky kamenů, ezoteriku, nebo lidé milující kameny pro jejich krásu. Nabízím zde vlastní nálezy a nálezy mých blízkých, a proto jsou tyto kameny čistě přírodní, neupravené a každý kámen je unikát.

Ke každé vaší objednávce od nás obdržíte dárek v podobě jednoho kamene z Vysočiny zdarma. Dále ke všem minerálům přikládáme popisný štítek, na kterém je uveden název kamene, místo a rok jeho nálezu.

Provoz našeho eshopu

O provoz eshopu a zákazníky se prozatím starám společně se svoji mámou, která pro Vás zajišťuje pečlivé zabalení a včasné odeslání zásilek s drahými kameny, které jste si u nás zakoupili. Nabídku kamenů na našem eshopu se snažíme neustále doplňovat a rozšiřovat o nové druhy minerálů. Vždy usilujeme o to, abychom našim zákazníkům poradili co nejlépe a nabídli jim kámen, který bude pro ně nejvhodnější.

Všechny minerály nabízené v našem eshopu máme skladem a vaše objednávky balíme a zasíláme ihned po obdržení vaší platby na náš účet. Objednávku na dobírku expedujeme do 24 hodin.

Vlastní fotografie a videa

Všechny fotky a videa, která jsou ke shlédnutí zde na webu jsou naše vlastní. Můžete si tak podrobně prohlédnout naši nabídku kamenů na prodej, a také shlédnout některé neprodejné unikátní kameny z Vysočiny. Snažíme se o dokonalý popis všech minerálů a fotografie pořizujeme z různých pohledových úhlů, aby jsme Vám co nejlépe přiblížili skutečnost. Část videí a fotek pochází přímo z terénu a dokumentují tak moment samotných nálezů.

Některá videa z našich nálezů můžete shlédnout na našem youtube kanále: » zobrazit videa «

Budeme velice potěšeni, pokud naše nálezy budou dělat radost vám i vašim přátelům a blízkým.