Léčivé účinky a vlastnosti

Lidé si navzájem přejí "hlavně hodně zdraví", aniž by si často uvědomovali o jak důležitou komoditu se vlastně jedná a jaký mají tato slova význam. Člověk na svoje zdraví začne myslet, až když onemocní a ze své komfortní bezbolestné zóny se náhle octne v nemoci. Od pradávna se lidé snažili různými metodami docílit uzdravení. Jednou z nich byla i terapie drahými léčivými kameny a krystaly, které v sobě koncentrují energii Matky Země, která má pozitivní účinky na ozdravné procesy v našem těle.

K léčbě můžeme drahé kameny používat mnoha způsoby. Jedním z nejpřirozenějších bylo od dávných časů nošení šperků z těchto kamenů. Různé přívěsky a amulety umožňovaly jejich každodenní kontakt s lidským tělem. Další možností využití léčivých kamenů je jejich přikládání přímo na bolestivá místa, či masírování postižených oblastí lidského těla. Vnitřně je možné užívat minerální vodu, ve které byl přes noc ponechán odpovídající kámen. Tato voda by se měla pít ráno na lačno.

Důležitým předpokladem pro dosažení odpovídajícíh výsledků při léčbě kameny je víra v jejich uzdravující vliv na lidské tělo, do něhož vysílají životodárnou energii.

Níže najdete přehled nejvýznamnějších kamenů, které se liší svými vlastnostmi a účinky na lidské zdraví.

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem