Elestial - Dar andělů

Elestial - krystal záhnědy. Kámen pochází z naleziště na Vysočině.Krystaly Elestialu jsou více známy jako "skeletové" krystaly. Tyto speciální křišťálové krystaly jsou dary přivedené na tuto planetu, aby pomohly při masové očistě, léčbě a znovuprobuzení, které se právě nyní na Zemi děje. S těmito krystaly přichází velká síla, konkrétně síla v překonání lidských emočních břemen.

Elestialy ztělesňují každou substanci fyzické roviny zatímco jsou zároveň sladěny s andělskou vibrací. Jejich zdroj se nachází za časovou linií a jejich původ je ve hvězdné sféře. Když se síly ráje materializovaly fyzicky do prostoru a času, obsáhly Krystaly Elestialu všechny čtyři elementy a tím byly zrozeny. Mnoho z nich vypadá ožehnutě díky tomu, že obsahují element ohně a často změní barvu na opravdovou záhnědu. Jsou nejčistší fyzickou úrovní vynořující se z lůna matky Země a jsou přemísťovány skrze éter do atmosféry, kde zastupují vzduch. Od dalších krystalů křišťálu rostou většinou zvlášť. Těží se ve vodních zdrojích nebo v jejich blízkosti a často lze uvnitř krystalu najít vodní bubliny.

Elestialy nesoucí vědění před-fyzického stavu se staly velkými utěšovateli těm, kdo prochází procesem umírání, asistují při propouštění strachů při opouštění fyzického těla za účelem poznání nesmrtelnosti duše. Zrozením ze země pomáhají při asimilaci živoucích zemských elementů k výživě a péči touto planetou, přináší pocit harmonie a zdraví hlavně těm, kdo nejsou domorodci v tomto světě.

Více o krystalu elestialu se dočtete v pokračování článku - Elestial - Dar andělů.

 

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem