Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Laserová hůlka

Laserové hůlky - Mistrovské krystaly tmavých tužkových záhněd z České republiky z oblasti VysočinyJak poznat Laserovou hůlku?

Krystal Laserové hůlky je dlouhý a tenký. Jeho tělo tvoří úzké a protáhlé facety (krystalové stěny) sbíhající se ke špici, která je utvářena drobnými a krátkými plochami.

Svým tvarem Laserové hůlky nápadně připomínají štíhlý ukazováček lidské ruky. Na povrchu těchto krystalů se mohou nacházet různé rýhy a značky připomínající pradávné písmo. Dlouhé a tenké krystaly byly nazvány "hůlkami", protože tímto tvarem krystalů můžeme nejlépe nasměrovat a zaměřit tok čísté léčivé energie.

Poslání Laserových hůlek

Krystaly Laserových hůlek mají velkou energetickou moc a sílu, protože skrze ně proudí paprsek čisté léčivé energie, která je podobná té, jež je vyzařována z konečků prstů léčitele směrem k uzdravované osobě. Energetický paprsek vysílaný z těchto krystalů může být použitý k léčbě pouze s vědomým souhlasem léčené osoby. Ta musí být připravena vzdát se svého dosavadního životního stylu, starých přesvědčení a nevědomého myšlení a chování.

Podobně jako moderní medicína využívá laserový paprsek k operacím a k různým chirurgickým zákrokům, tak se i tyto krystaly stávají v rukou zkušeného léčitele jeho laserovými skalpely, kterými je možno odstranit fyzické i psychické blokády. Člověk pracující s takovýmto krystalem však musí být vysoce vědomý, zodpovědný a prakticky i mentálně zkušený.

Nikdy by se Laserové krystaly neměly dostat do rukou nezkušených jedinců, protože energie Laserových hůlek je velmi silná. Neuváženou manipulací s nimi, jako například přímým mířením na nějakou osobu, může dojít k poškození aury daného člověka.

Krystaly Laserových hůlek byly známy již v pradávných dobách Lemurie, kde byly v chrámech používány k léčebným účelům.

Nabídka krystalu Laserové hůlky

Pokud toužíte po krystalu Laserové hůlky, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Laserových hůlek se však v naší přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se i v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Naši nabídku těchto krystalů naleznete v sekci Laserová hůlka.

Nabídku Laserových hůlek najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Laserová hůlka.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.