Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Mistrovský DOW krystal

Mistrovský DOW krystal | Krystal Kristovského vědomí | Trans - channelingový krystal„DOW krystal je tajemný a jedinečný úkaz mezi všemi Mistrovskými krystaly”.

Jak poznat Mistrovský DOW krystal?

Stěny (fasety) v jeho vrcholovém ukončení jsou geometricky členěné do střídajících se tří trojúhelníků se třemi sedmistěnnými fasetami. Tím bylo vytvořeno dokonalé božské uskupení vrcholových plošek DOW krystalu: 7 - 3 - 7 - 3 - 7 - 3.

Využití a práce s DOW krystalem

DOW krystal se nabízí jako skvělý meditační kámen, protože patří mezi energeticky nejsilněji působící krystaly. Práce s ním nám může napomoci k posunu našeho vyššího vědomí směrem k všeobjímající lásce a porozumění.

dow-krystal-mistrovsky-kamen-jeseniky-stribrny-privesekPozitivní energie proudící z tohoto krystalu vyvažuje a harmonizuje energetická centra (čakry) našeho těla, tak aby životní síla mohla volně proutit celým naším organismem.

Poslání DOW krystalů

Tyto krystaly jsou nejširším komunikačním kanálem z vyšších úrovní bytí. Skrze ně k nám mohou proudit znalosti a vědomosti, jakými disponoval Ježíš Kristus, který byl ztělesněním bezpodmínečné lásky na planetě Zemi.

Jeho vysoké Vědomí a napojení na božskou energii (vesmírný zdroj) mu umožňovalo činit pro ostatní lidi nepochopitelné divy a zázraky, kterými chtěl lidstvu ukázat, co vše umožňuje vzestoupený stav kristovského vědomí.

Mistrovský DOW krystal | Krystal Kristovského vědomí | Kámen, minerál, nerostJeho narození bylo situováno na počátek věku RYB, kdy planeta Země vstupovala do temného dva tisíce let trvajícího období, které nyní skončilo a v očistném procesu nového věku VODNÁŘE se mnoho lidských bytostí probouzí a hledá toto zapomenuté kristovské vědomí.

Tip: Mistrovský DOW krystal bývá někdy také nazýván, či označován jako Krystal kristovského vědomí.

Kde získat tento Mistrovský krystal?

Pokud Vás DOW krystal zaujal a chcete si ho pořídit do Vaší sbírky, tak si můžete prohlédnout naši nabídku těchto vyjímečných krystalů, které pochází hlavně z českých nalezišť v oblasti Vysočiny, či Jeseníků, nebo z nedalekých vysokohorských Alp.

Tip: Dávejte pozor na umělé a falešné DOW krystaly pocházející ze zahraničí, u kterých bylo jejich tvaru dosaženo lidskou úpravou (ručním vybroušením fazet). Jde hlavně o krystaly dovezené ze světa (Brazílie, Rusko, Afrika apod.).

Pravé DOW krystaly jsou vzácné, protože se jich v přírodě nachází velmi málo a i v naší nabídce se objevují pouze zřídka.

» Zobrazit nabídku DOW krystalů «

→ Tip: O dalších vyjímečných Mistrovských krystalech si můžete přečíst v naší rubrice » Mistrovské krystaly «

———————————————————————————

Zdroj: Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou doplněny našimi poznatky a fotografiemi.

Copyright ©: Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování!