Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Channelingový krystal

Channelingový krystal křišťálu ve stříbře - drahý kámen, minerálJak poznat Mistrovský Channelingový krystal?

Mistrovský Channelingový krystal poznáte podle toho, že jedna z jeho vrcholových stěn (fazet) je sedmistranná a k ní protilehle umístěná stěna (fazeta) je ve tvaru trojúhelníku.

Využití a práce s Channelingovými krystaly

Channelingové krystaly mohou být využívány jak k osobní, tak i ke kolektivní meditaci. Zvláště slouží k získávání vědění z informačního pole a k přijímání odpovědí na otázky týkající se našich každodenních záležitostí.

Tyto krystaly nám umožňují "channelovat" (stahovat) vědomosti přímo ze zdroje, skrze moudrost uloženou v hloubkách duše člověka. Obsaženou moudrost v lidském vědomí lze poznat podle harmonie vlastností jako jsou láska, vědění, svoboda vůle, umění tvořit, radost, mír a sjednocení.

Channelingový krystal probouzí čakru třetího oka a zárověň otvírá hrdelní čakru, aby nabité poznání mohlo být vyjádřeno slovy.

Pomocí těchto krystalů můžeme též nalézt komunikační kanál vedoucí k našim duchovním průvodcům a navázat tak s nimi bližší spojení a navnímávat jejich vedení.

Channelingový krystal přírodního surového křišťálu - pravý drahý kámen - nerost z Jeseníků„Channelingové krystaly vnáší světlo a moudrost do našeho žití na této planetě”.

Toužíte po Channelingovém krystalu?

Pokud Vás Channelingový krystal zaujal a chcete ho získat, tak si můžete prohlédnout naši nabídku těchto vyjímečných krystalů, které pochází hlavně z českých nalezišť v oblasti Vysočiny, či Jeseníků, nebo z nedalekých vysokohorských Alp.

Tip: Dávejte pozor na umělé a falešné Channelingové krystaly pocházející ze zahraničí, u kterých bylo jejich tvaru dosaženo lidskou úpravou (ručním vybroušením fazet). Jde hlavně o krystaly dovezené ze světa (Brazílie, Rusko, Afrika apod.).

Pravé Channelingové krystaly jsou vzácné, protože se jich v přírodě nachází velmi málo a i v naší nabídce se objevují pouze zřídka.

» Zobrazit nabídku Channelingových krystalů «

→ Tip: O dalších vyjímečných Mistrovských krystalech si můžete přečíst v naší rubrice » Mistrovské krystaly «

———————————————————————————

Zdroj: Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou doplněny našimi poznatky a fotografiemi.

Copyright ©: Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování!