Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Dévický chrám

Dévický chrám - Mistrovský krystal citrínu z České republiky (Vysočina)Krystaly Dévické chrámy se řadí mezi Mistrovské krystaly, ve kterých sídlí Dévy, což jsou andělské bytosti světla pobývající ve vyšších sférách astrálních světů. Některé Dévy se též mohou vyskytovat v nám blízkém astrálu, kde přebývají mezi jednotlivými inkarnacemi, pokud ještě nevystoupily z koloběhu znovuzrození. Tyto bytosti jsou nezatížené materiálně, emočně, ani nejsou omezovány pěti tělesnými smysly, a tak se zaměřují na pomoc lidem překonávajícím těžkosti své současné inkarnace.

Jak poznat krystal Dévického chrámu?

Krystaly Dévické chrámy většinou bývají samostatnými krystaly s velmi bohatým vnitřním světem nejrůznějších inkluzí, kterými jsou často výrazné barevné duhy, větší pěříčka, nápadné mlhovinové závoje, či přímo siluety bytostí prostupujících krystaly. Tyto charakteristické inkluze rozvíjející lidskou fantazii a vytvářející dojem dalších světů a chrámů uvnitř kamene slouží jako brány pro bytosti vyšších sfér, jimiž vstupují dovnitř krystalu.

Poslání krystalů Dévických chrámů a práce s nimi

Pomocí těchto krystalů, které umožňují propojení astrálu s pozemskou úrovní bytí, se mohou Dévy projevovat v naší fyzické realitě. Pokud se pozorně zadíváme do takového krystalu a mentálně vstoupíme do tajemného světa uvnitř, můžeme skrze své vědomí pootevřít bránu a usnadnit tak vstup dév do naší fyzické přítomnosti.

Rosa Coeli - Růže Nebeská - mystický klášter - chrámové misto v Dolních KounicíchDévy nejčastěji pobývají ve skutečných chrámech, které byly postaveny na energeticky silných místech, a tak v nich mohou působit rychlejší vibrace. Tím je umožněno sblížení našeho materiálního světa s astrálem. Na takových místech je pro Dévy mnohem snažší napojit se na lidské bytosti a zároveň i pro člověka je mnohem lehčí ucítit přítomnost andělských bytostí.

Pokud poprosíme tyto bytosti o vedení, budou s námi spolupracovat na nepřímé úrovni, a to skrze různé situace, okolnosti a lidi tak, aby došlo k navýšení našeho vědomí a my mohli pokračovat po své životní cestě správným směrem. Mohou nás vést a nasměrovávat informace do našich snů, nebo skrze krystaly k nám posílat vesmírnou energii. Pomocí těchto Mistrovských krystalů - Dévických chrámů nás mohou Dévy učit a pomáhat nám se vzestupem vědomí na planetě Zemi.

Foto - Rosa Coeli / Růže Nebeská - mystický klášter / chrám - velmi silné energetické místo v Dolních Kounicích na Moravě

Nabídka krystalu Dévického chrámu

Pokud toužíte po krystalu Dévického chrámu, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto vyjímečných kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Dévického chrámu se však v naší přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se i v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Naši nabídku těchto krystalů naleznete v sekci Dévický chrám.

Nabídku krystalů Dévických chrámů najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Dévický chrám.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.