Nabídku českých krystalů a minerálů najdete i na partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY na adrese: www.ceskekrystaly.cz

Jak pracovat s drahými a léčivými kameny

Nejlepšími společníky, které v našem životě můžeme potkat jsou drahé kameny. Miliony let odpočívaly v zemi a nyní se rozhodly, být lidmi objeveny a navázat s nimi spojení. Svou čistotou, barevností a průzračností převyšují ostatní minerály a koncentrují v sobě vysokou míru duchovní energie. Každý kámen v sobě nese moudrost a sílu. Pokud jsme ji schopni vnímat, dodává nám duševní sílu a může v nás nastartovat i ozdravné procesy vedoucí k očištění našeho těla a následně až k jeho uzdravení z různých blokád a nemocí.

Vybraný kámen bychom měli často brát do rukou a vědomě se snažit naladit se na jeho frekvenci. Vysílat k němu svoje záměry, sny, tužby a přání. Na noc bychom měli kámen ideálně umístit na noční stolek, či pod polštář - do blízkosti hlavy. Nejvíce s námi drahé a léčivé kameny pracují v noci, když spíme a naše logická mysl nemůže analyzovat jejich účinky na naše tělo. V tuto dobu nás kameny ovlivňují na podvědomé úrovni. Připravte se však, že první noci s novým kamenem mohou být náročné. Kámen se s Vámi snaží intenzivně pracovat a vytahvat z Vás negativní energie a vyrovnávat bloky. Později už se Vám s ním bude spát o poznání klidněji.

Sílá krystalů a kamenů byla využívána odpradávna, co lidstvo obydluje planetu Zemi. Vyspělá civilizace dávné Atlantidy jich využívala ke stahování a užíání vesmírné síly (energie). Sloužily pro fyzické i praktické účely jakými byla telepatie, teleportace, očišťování, léčení a učení. Po zničení Atlantidy byly tyto znalosti přeneseny do Jižní Ameriky, Egypta a Tibetu, kde pokračovalo šíření znalostí o krystalech.

Dnešní překotný technologický rozvoj používá krystaly k přenosu a zesílení energií mnoha způsoby. Každoročně se vytěží a rozbíjí tisíce kilogramů křišťálů a jiných minerálů pro technologické účely. Krystaly křišťálu se např. uplatňují jako paměťové čipy v počítačích, v ultrazvukových zařízeních, či hodinkách. Také jako oscilátory ke kontrole radiových frekvencí v el. zařízeních, obvodové kondenzátory k přenosu a uchování energií.

Krystaly pracují na frekvenci duševna a intuice. Mohou se objevit ve Vašem životě, pokud je Vaše duše potřebuje, přestože je nečekáte. Jsou totiž vyladěny na Vaši duši a né na mysl. Držte krystal, ke kterému jste přitahování ve své ruce několik minut a pociťce vibrace kamene. Dovolte jeho energii prostoupit celou Vaší bytostí.

- Krystaly mají božskou inteligenci, a proto k Vám přichází, když je potřebujete

- Krystaly navyšují Vaši vlastní intuici

- Krystaly mohou obsahovat léčivou sílu

- Krystaly otevírají vaši spiritualitu, takže pokud jste připraveni překonat všechna omezující přesvědčení o sobě, objeví se, aby Vás podpořily

- Krystaly komunikují nejen s naší Zemí, ale i s ostatními planetami a hvězdnými systémy ve vesmíru a dalšími světy v jiných dimenzích, než je ta naše, proto z nich můžeme získat informace, které by byly pro nás jinak nedostupné