Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Jak pracovat s drahými kameny a krystaly?

Krystal drahého kamene, minerálu - českého citrínu z naleziště Kněževes Na Františku - použití a využití jeho energieJedněmi z nejlepších společníků, které v našem životě můžeme potkat jsou drahé kameny a krystaly. Miliony let odpočívaly v zemi a nyní se rozhodly, být lidmi objeveny a navázat s nimi spojení. Svou čistotou, barevností a průzračností vyzařují vysokou míru zdrojové vesmírné energie.

Každý kámen a krystal v sobě nese moudrost, sílu a vysokou léčivou energii. Pokud jsme ji schopni vnímat, dodává nám vitalitu a duševní sílu a tím v nás může nastartovat i ozdravné procesy vedoucí k očištění našeho těla a následně až k jeho uzdravení z různých blokád a fyzických i duševních potíží.

Svůj oblíbený kámen, či krystal bychom měli často brát do rukou a vědomě se snažit naladit na jeho frekvenci. Vysílat k němu svoje záměry, sny, tužby a přání. Na noc je pak ideální kámen umístit na noční stolek (do blízkosti hlavy), protože s námi drahé kameny a krystaly pracují nejvíce právě v noci, když spíme a naše logická mysl nemůže analyzovat jejich účinky a vliv na naše tělo. V tuto dobu nás kameny ovlivňují na podvědomé úrovni. První noci s novým kamenem mohou být značně náročné, jelikož kámen s člověkem intenzivně pracuje a zbavuje ho negativní energie a vyrovnává jeho bloky. Později se s ním už spí o poznání klidněji.

Krystal českého morionu - záhnědy - energie a působení jeho frekvence a vibraceKameny a krystaly pracují na frekvenci, kterou nelze vnímat pěti lidskými smysly, ale můžeme ji zachytit pomocí naší intuice. Daný kámen, či krystal se může objevit v životě člověka ve chvíli, kdy ho duše potřebuje, i přesto že ho dotyčný vůbec nečeká. Kameny jsou totiž vyladěny na Vaši duši a ne na mysl.

Držte krystal, ke kterému jste přitahování, ve své ruce několik minut a pociťce vibrace kamene. Dovolte jeho energii prostoupit celou Vaší bytostí.

Sílá krystalů a drahých kamenů byla využívána odpradávna, co lidstvo obydluje planetu Zemi. Vyspělá civilizace dávné Atlantidy jich využívala ke stahování vesmírné síly (zdrojové energie). Sloužily pro fyzické i praktické účely, jakými byla telepatie, telekineze, očišťování, léčení, učení atd. Po potopení bájné Atlantidy byly tyto znalosti přeneseny do Jižní Ameriky, Egypta a Tibetu, kde pokračovalo šíření znalostí o krystalech.

Působení a využití krystalů a drahých kamenů v našem životěRůženín a černý turmalín - drahé kameny z ČR - užití - duševní síla srdce

  • Krystaly mají božskou inteligenci, a proto k nám přichází, když je potřebujeme.
  • Krystaly navyšují naši vlastní intuici a vědomí.
  • Krystaly obsahují ozdravnou energii a velkou pozitivní sílu.
  • Krystaly otevírají naši spiritualitu, a tak pokud jsme připraveni překonat všechna omezující přesvědčení o sobě, objeví se, aby nás podpořily.
  • Krystaly komunikují nejen s naší Zemí, ale i s ostatními planetami a hvězdnými systémy ve vesmíru a dalšími světy v jiných dimenzích, než je ta naše, proto z nich můžeme získat informace, které by byly pro nás jinak nedostupné.

Dnešní překotný technologický rozvoj používá krystaly k přenosu a zesílení energií mnoha způsoby. Každoročně se vytěží a rozbíjí tisíce kilogramů křišťálů a jiných minerálů pro technologické účely. Krystaly křišťálu se např. uplatňují jako paměťové čipy v počítačích, v ultrazvukových zařízeních, či hodinkách. Dále také jako oscilátory ke kontrole radiových frekvencí v el. zařízeních, obvodové kondenzátory k přenosu a uchování energií atd.

Současná lidská společnost si neuvědomuje skutečné poslání krystalů a drahých kamenů, a proto s nimi zachází takto nešetrně a neuváženě.

 

→ Tip: V současné době k lidem přichází tzv. Mistrovské krystaly. O nich si můžete přečíst více zde: » zobrazit článek «.

→ Doporučujeme: Na našich stránkách nabízíme pouze pravé české krystaly a přírodní drahé kameny:  » zobrazi nabídku «.

 

UPOZORNĚNÍ: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.