Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Kameny a obytné prostory

Přírodní kámen růženín z Vysočiny umístěný v ložnici na nočním stolkuVětšinu svého života pobýváme v uzavřených prostorách, které mohou mít nepříznivý vliv na naše zdraví. Tuto skutečnost si často vůbec neuvědomujeme, a proto ani netušíme, co vše může ohrožovat naše zdraví. Mohou to být přírodní síly jako jsou geopatogenní zóny (místa zemských zlomů), nebo podzemní vodní proudy, ale také elektrosmog a elektromagnetická záření vycházející z televize, počítačů, nebo mobilních telefonů, které bychom neměli umisťovat do prostor, kde spíme a už vůbec ne do blízkosti své hlavy (např. mobil na noční stolek). Dále na nás působí i jemné nehmatatelné negativní energie vznikající záporným myšlením, slovy a jednáním. K tomu všemu se do prostor v nichž žijeme promítají nemoci lidí z našeho okolí. Ty nás oslabují zejména v obytných vícepodlažních budovách, kde je soustředěný větší počet lidí.

Pomocí kamenů lze všechny tyto okolnosti pozitivně ovlivnit, a to tak, že do místností jako obývací pokoj a dětský pokoj umístíme křišťál nebo ametyst. Tyto kameny můžeme doplnit záhnědou, která navíc odstraňuje blokády, jak fyzického, tak i duševního charakteru. Do ložnice pak patří černý turmalín skoryl s růženínem, pomocí něhož odstraníme nespavost a neutralizujeme elektrosmog. Spolu s kameny tak do našich příbytků vstoupí příroda a ozdravující krása.

 

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.