Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Katedrála - Světelná knihovna

Krystal - Katedrála - Světelná knihovna - tvoří ji kámen citrín nalezený v České republice v oblasti Vysočiny na VysočiněPlaneta Země ve své existenci prochází cykly trvajícími vždy přibližně 2000 let. Nyní se nachází v přechodovém období, kdy s končícím věkem Ryb vstupuje do nové éry Vodnáře. Právě v tomto čase se objevují Katedrálové krystaly, aby pomohly lidstvu k vzestupu jeho vědomí.

Jak poznat krystaly Katedrál?

Krystaly Katedrály - Světelné knihovny svým růstem připomínají tvar katedrály, kdy hlavní krystal (chrámová loď) je jakoby podpírán sloupovím menších krystalů, které do něho po stranách vrůstají. Vytváří se tak schůdky až k vrcholu hlavního krystalu, čímž je tvořen stupňovitý růst těchto Katedrálových krystalů.

Poslání Katedrálových krystalů

Název "katedrála" představuje místo, kde je uctíván bůh a "knihovna" určuje prostor k učení a nabývání nových znalostí. Spojením těchto dvou míst vzniká prostor pro osoby, které se budou chtít vyladit na vyšší stav vědomí. Pomocí těchto lidí mohou být Katedrály v nastávajícím věku Vodnáře přeprogramovány na příštích 2 000 let. Vybranými jedinci do nich budou přeneseny nové vědomosti se záměrem vytvoření lepšího světa.

Katedrála - Světelná knihovna je Mistrovský krystal přitahující k sobě všechny, kteří se od něj touží učit a jejich mysl je otevřená k přijímání nových vědomostí.

Záznamy v Katedrálách - Světelných knihovnách 

Katedrála, chrám, kostel, dómDokonale naprogramované krystaly Katedrál - Světelných knihoven obsahují vesmírné vědomosti a záznamy - zvané "Akáša", v níž jsou zaznamenány a uloženy v čase všechny skutky, slova, i myšlenky každé živé bytosti ve vesmíru. Skrze tyto krystaly nám tedy mohou být zprostředkovány přístupy k akášským záznamům.

V přírodě jsou v zemi uloženy velké Katedrálové krystaly, obsahující obrovské množství informací. Menší krystaly Katedrál se objevují častěji, a protože jsou s těmi velkými propojeny informačním polem, tak i ony přinesou vědomému člověku potřebná sdělení.

Katedrály - Světelné knihovny většinou tvoří krystaly křišťálů, či záhněd, ale nejžádanější a nejvzácnější jsou ty, které vytvořily zlato-žluté citríny.

Nabídka krystalu Katedrály - Světelné knihovny

Pokud toužíte po krystalu Katedrály - Světelné knihovny, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto vyjímečných kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Katedrál se však v naší přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se i v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Naši nabídku těchto krystalů naleznete v sekci Katedrála - Světelná knihovna.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.