Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Krystal Fantom

Krystal ametystu - tzv. Fantom - kámen z naleziště Česká Mez na VysočiněV přírodě můžeme vzácně nalézt krystal, který ve svém středu ukrývá další menší krystal, nebo jeho náznak. Tento ojedinělý úkaz se nazývá Krystal Fantom. Takto může existovat i několiv vrstev krystalů uvnitř sebe. Fantomy vznikají tak, že se růst krystalu v určité fázi jeho vývoje zastaví a po určité době (třeba i po tisíci letech) začne krystal opět růst, takže ten původní obalí uvnitř sebe. Tento vývojový proces se může několikrát opakovat, a tak samotný krystal může v sobě ukrývat i několik vrstev krystalů v sobě vrostlých. Ty pak nemusí být nutně tvořeny vždy stejným minerálem, ale mohou se různě prolínat. Například čirý, průhledný krystal křišťálu může v sobě ukrývat menší záhnědový fantom, uvnitř kterého je schovaný drobný fantom ametystu. Jeden krystal tedy může obsahovat i více druhů různých minerálů, a kombinuje tak v sobě účinky a vlastnosti všech těchto drahých kamenů.

Krystaly Fantomy jsou jako prstence letokruhů u stromů. Sdělují nám jakým růstovým vývojem krystal prošel během své vlastní existence. Tento zvláštní a zajímavý úkaz můžeme pozorovat především u čirých, nebo částečně průhledných minerálů, mezi které patří např. křišťály, ametysty, záhnědy a citríny.

Tyto jedinečné krystaly lze využít k meditaci a pomocí nich nahlédnout do hluboké minulosti svého vlastního bytí. Zaměřením své pozornosti do Krystalu Fantomu lze ve své mysli odhalit události a zážitky ze svých minulých životů. Tyto odkryté skutečnosti Vám mohou pomoci pochopit, jak řešit problémy a nesnáze v současné inkarnaci. 

Krystaly Fantomů vysílají velmi jemné vibrace a pokud se na ně chce meditující člověk naladit, musí naprosto zklidnit svoji mysl, aby mohl vnímat informace, které k němu z kamenů přichází. Klíčem k úspěchu je trpělivost a vytrvalost.

Nabídka krystalu Fantomu

Pokud toužíte po Krystalu Fantomu, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Fantomu se však v přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Nabídku našich kamenů a krystalů naleznete zde na stránkách.

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.