Nabídku českých krystalů a minerálů najdete i na partnerském eshopu ČESKÉ KRYSTALY na adrese: www.ceskekrystaly.cz

Krystal Fantom

V přírodě můžeme vzácně nalézt krystal, který ve svém středu ukrývá další menší krystal, nebo jeho náznak. Tento ojedinělý úkaz se nazývá Krystal Fantom. Takto může existovat i několiv vrstev krystalů uvnitř sebe. Fantomy vznikají tak, že se růst krystalu v určité fázi jeho vývoje zastaví a po určité době (třeba i po tisíci letech) začne krystal opět růst, takže ten původní obalí uvnitř sebe. Tento vývojový proces se může několikrát opakovat, a tak samotný krystal může v sobě ukrývat i několik vrstev krystalů v sobě vrostlých. Ty pak nemusí být nutně tvořeny vždy stejným minerálem, ale mohou se různě prolínat. Například čirý, průhledný krystal křišťálu může v sobě ukrývat menší záhnědový fantom, uvnitř kterého je schovaný drobný fantom ametystu. Jeden krystal tedy může obsahovat i více druhů různých minerálů, a kombinuje tak v sobě účinky a vlastnosti všech těchto drahých kamenů.

Krystaly Fantomy jsou jako prstence letokruhů u stromů. Sdělují nám jakým růstovým vývojem krystal prošel během své vlastní existence. Tento zvláštní a zajímavý úkaz můžeme pozorovat především u čirých, nebo částečně průhledných minerálů, mezi které patří např. křišťály, ametysty, záhnědy a citríny.

Tyto jedinečné krystaly můžete využít k meditaci a pomocí nich nahlédnout do hluboké minulosti svého vlastního bytí. Zaměřením své pozornosti do Krystalu Fantomu lze ve své mysli odhalit události a zážitky ze svých minulých životů. Tyto odkryté skutečnosti Vám mohou pomoci pochopit, jak řešit problémy a nesnáze v současné inkarnaci. 

Krystaly Fantomů vysílají velmi jemné vibrace a pokud se na ně chce meditující člověk naladit, musí naprosto zklidnit svoji mysl, aby mohl vnímat informace, které k němu z kamenů přichází. Klíčem k úspěchu je trpělivost a vytrvalost.

Nabídka krystalu Fantomu

Pokud toužíte po Krystalu Fantomu, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Fantomu se však v přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Nabídku našich kamenů a krystalů naleznete zde na stránkách.

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.