Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Krystal Isis

Krystal bohyně Isis - Mistrovská záhněda z VysočinyJak poznat Krystal Isis?

Krystal Isis rozpoznáte podle specifického pětistranného geometrického tvaru stěny, která tvoří vrcholové ukončení kamene. Útvar do kterého se formuje pět úhlů je jedinečný. Dvě nižší strany, které vystupují ze základny tvořící špici krystalu, představují dva protějšky z našeho světa duality - protichůdné síly života a smrti, nemoci a zdraví, zármutku a radosti. Dvě horní strany, které se sbíhají do vrcholu krystalu, nám odhalují tajemství sjednocení zmíněných protikladů do harmonického celku. Krystal Isis tak představuje dosažení stavu celistvosti.

Numerologický symbol čísla 5

V Krystalu Isis se odráží důležitost čísla pět. Z pohledu numerologie pětka představuje fyzickou realitu. Pět je číslo lidské duše, když vstupuje do fyzického těla, jež je omezeno pěti smysly (zrak, sluch, čich, chuť a hmat), kterými vnímá materiální svět kolem sebe. Číslo pět také představuje vědomé rozhodnutí duše pro změnu. Tato ochota ke změně dovoluje jedinci žít život naplno podle svých vědomých rozhodnutí, namísto žití v omezenosti příkazů přicházejících zvenčí.

Krystal egyptské bohyně Isis

Jménem Isis byla nazývána egyptská bohyně, která stělesňovala mateřství, ženskost, léčení a magii. Jejím jménem byl pojmenován tento specifický krystal, který také nese označení Krystal bohyně Isis.

Isis -bohyně, matka - starověký EgyptIsis za manžela pojala svého bratra Osirise. Ten byl však zabit jejím druhým bratrem Sethem. Isis se odmítla smířit se smrtí svého milovaného muže, a tak jej svoji léčivou silou oživila, aby s ním mohla splodit syna Hóra.

Ve starém Egyptě pokládali Isis za královnu podsvětí a věřili, že ochraňuje a doprovází mrtvé na jejich cestě záhrobím.

Jak pracovat s krystalem Isis

Krystal Isis je úžasným přítelem pro vysoce vyspělé a citlivé bytosti, které se nyní inkarnují na planetu Zemi. Mnoho dětí nyní vykazuje pokročilé stupně vědomí a cítění. Tento krystal slouží k jejich ochraně a k jejich vedení při přivykání životu na této planetě, kterou ovládá nesoulad.

Tento krystal je také nápomocen pro ty, kteří jsou v životním přestupu a připravují se na opuštění současného života. Je dobré umístit Krystal Isis v blízkosti takové osoby, nebo pokud je to možné, měl by být držen v její ruce. Krystal je také uklidňujícím přítelem pro ty, kteří zůstali v bolesti a zármutku po ztrátě blízkého člověka, který fyzicky zemřel, nebo jen odešel z jejich života.

Noste jej při sobě, meditujte s ním, nebo jej umístěte na chvíli na své třetí oko, či na oblast hrudi, kde tluče Vaše srdce. Krystal také můžete držet v dlani své ruky a palcem druhé ruky přejíždět přes plošku Isis (pětiúhelníku). Zaměřujte při tom svoji pozornost na vyrovnání svých emocí, zklidnění, a uvědomnění si své vnitřní síly. Intenzivní meditací s tímto krystalem je také upřené dívání se na plošku Isis, která představuje chrám. Hleďte do Chrámu Isis dokud nedosáhnete pocitu vyrovnanosti.

isis-bohyne-horus-okridleny-disk-staroveky-egypt-jpg

Nabídka Krystalu Isis

Pokud toužíte po Krystalu Isis, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Isis se však v naší přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se i v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Naši nabídku těchto krystalů naleznete v sekci Krystal Isis.

Nabídku Krystalů Isis najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Krystal Isis.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.