Krystaly s klíčovými vtisky - Klíče

Krystal Klíč - drahé kameny s klíčovými vtisky a otisky vhodné k meditaciKrystaly - tzv. Klíče jsou jedinečné tím, že mají ve své krystalové stěně nebo špici klíčový vtisk, který je tvořen vícestrannou prohlubní vytvořenou vrůstem dalšího krystalu. Je to vlastně taková klíčová dírka s otiskem informací druhého kamene.

Tyto klíče napomáhají k odemknutí skrytých a zamčených informací. Používají se k nalezení řešení různých problémů, jak psychických, tak i k léčbě fyzického těla. Klíčový vtisk v krystalu (Klíč) může odemknout mysl tak, aby k člověku proudily odpovědi na jeho otázky, a aby byla též umožněna aktivace sebeléčivých procesů v těle.

Pracovat s tímto krystalem můžete při meditaci, a nebo se zavřenýma očima pronikněte svou myslí dovnitř krystalu. Dívejte se do jeho prohlubně (vtisku) a představujte si, že ji odemykáte. Zkoušejte při tom navnímat odpověď na svoji otázku. Nesnažte se "usilovně přemýšlet", ale dejte na svoji intuici a informace nechte volně přicházet.

Využití "Klíče" přináší duševní i fyzické uvolnění, což může posílit imunitní systém a zároveň posouvá člověka v jeho duchovním růstu.

Nabídka krystalu klíče

Pokud toužíte po krystalu Klíče, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Klíče se však v přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Nabídku našich kamenů a krystalů naleznete zde na stránkách.

 

Článek čerpá informace z díla Genn John, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.