Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Krystaly Učitelé

Krystaly Učitelé - Záznamové moriony - černé krystaly záhněd z VysočinyKrystaly Učitelé jsou obzvlášť krásné, dokonalé a jedinečné kameny, které lze poznat na první pohled. Nachází se ve formě větších, či menších, jednostranně, či oboustranně zakončených krystalů. Mohou se však vyskytovat i jako součást drůz. Jsou zde na Zemi přítomny proto, aby nás učily a předávaly nám své vědění.

Generují v sobě obrovské množství energie a vesmírných vědomostí a každý z těchto krystalů Učitelů je určen pro konkrétního člověka. Když se k němu kámen dostane, tak ten okamžitě pozná, že obsahuje informace nezbytné k jeho dalšímu duševnímu vývoji. Krystal Učitel sám sdělí svému žákovi, jak s ním zacházet.

Někteří lidé si je umisťují pod polštář, či je pokládají na noční stolek, aby s nimi krystaly pracovaly během spánku. Menší a drobnější krystaly mají být svými majiteli nošeny na těle, aby s nimi zůstaly v kontaktu po celý den. Tyto krystaly Učitelé jsou důvěrnými přáteli s lidmi, kteří s nimi rezonují a jsou jim nápomocny v jejich životním poslání.

Mnoho lidí je přitahováno krásou Učitelských krystalů, ale jen někteří z nich s nimi mohou pracovat. Pokud se ve Vašem životě objeví krystal Učitel, považujte si jeho přítomnosti, milujte jej, vylaďte svoji mysl k vstřebání jeho výuky, a pak mu dopřejte svobodu, aby mohli pokračovat ve výuce dalšího člověka. Jakmile Vaše výuka skončí, objeví se ve Vašem okolí osoba, která ví, že daný krystal je jejím učitelem, potom dovolte kameni odejít. Svého učitele můžete mít mnoho let, nebo třeba i Učitelský krystal záhnědy - Elestial z České republikycelý život, ale pokud je moudrost kamene studentem vstřebána, je třeba, aby se posunul dále k člověku, který touží po jeho přítomnosti.

Krystaly Učitelé jsou velmi vzácnými dary, jejichž poslední lekcí je naučit Vás, jak se od krystalu odpoutat a předat jej dál.

Nabídka učitelských krystalů

Pokud toužíte po krystalu Učiteli, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Všechny Učitelské krystaly jsou zároveň Mistrovskými krystaly, jejichž nabídku naleznete v sekci Mistrovské krystaly.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.