Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Léčení drahými kameny a minerály

Lidé si navzájem přejí "hlavně hodně zdraví", aniž by si často uvědomovali o jak důležitou komoditu se vlastně jedná a jaký mají tato slova význam. Člověk na svoje zdraví začne myslet, až když onemocní a ze své komfortní bezbolestné zóny se náhle octne v nemoci. Od pradávna se lidé snažili různými metodami docílit uzdravení. Jednou z nich byla i terapie, při které používali drahé kameny, léčivé minerály, nerosty a krystaly, které v sobě koncentrují energii Matky Země, která má pozitivní účinky na tělo i ducha člověka.

K léčbě lidé používali drahé kameny a minerály mnoha způsoby. Jedním z nejpřirozenějších bylo od dávných časů nošení šperků s léčivými kameny. Různé přívěšky a amulety umožňovaly jejich každodenní kontakt s lidským tělem. Další možností využití léčivých kamenů je jejich přikládání přímo na bolestivá místa, či masírování postižených oblastí lidského těla. Vnitřně je možné užívat minerální vodu, ve které byl přes noc ponechán odpovídající kámen. Tato voda by se měla pít ráno na lačno.

Důležitým předpokladem pro dosažení odpovídajícíh výsledků při léčbě kameny je víra v jejich uzdravující vliv na lidské tělo, do něhož vysílají životodárnou energii.

 

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.