Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Lepidolit - účinky, význam a vlastnosti

Působení a vliv na člověkaMinerál / kámen - lepidolit - účinky, vlastnosti, význam, čištění, nabíjení | Nerost lepidolite, lepidolith

Již v dřívějších dobách lidé kámen lepidolit využívali pro jeho účinky ovlivňující činnost ledvin a jater. Věřili, že podporuje orgány, které jsou v těle zodpovědné za zbavování se škodlivin a odpadních látek, čímž přímo ovlivnují čistotu pleti a odvodňování organismu. Zárověn věřili v pozitivní dopad tohoto minerálu na štítnou žlázu a krevní oběh.

Spirituální význam

Působí na negativní vlivy, které na člověka útočí zvenčí. Eliminuje pocity úzkosti a strachu, mírní emoce a potlačuje nervozitu a stres. Navozuje zklidnění myšlenek a uvolnění mysli, čímž účinně bojuje s nespavostí.

Fialový lepidolit (slída) - leštěný plátek - Rožná (Vysočina)Čištění a nabíjení

Kámen lepidolit čistíme pod proudem vlažné vody. Nabíjet ho můžeme na přímém slunečním světle.

Znamení zvěrokruhu

▶ Váhy

Čakra - energetické centrum

▶ Ovlivňuje 5. čakru (centrum komunikace - hrdlo), dále pak 6. čakru (střed čela - třetí oko) a 7. čakru (temeno hlavy - korunní čakru).

Zajímavosti o lepidolitu a nabídka českého lepidolitu

Přečtěte si další zajímavosti o lepidolitu a zhlédněte nabídku českého lepidolitu » zobrazit kámen lepidolit «

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

#produkty#/lepidolit/