Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Krystal Okno

Mistrovský Krystal Okno - drahý kámen / minerál / nerost / křišťálJak poznat Mistrovský Krystal Okno?

Krystal Okno se vyznačuje velkou facetou (stěnou) ve tvaru kosočtverce vloženou mezi vrcholové facety a boční stěny krystalu. Toto "kosočtvercové okno" je velké, a také poměrně čisté, aby mohlo být nahlédnuto do vnitřního světa kamene.

Využití a práce s Krystalem Okno

Mistrovské Krystaly Oken se používají jako skvělé osobní meditační krystaly. Pomocí nahlížení do "okna" krystalu nám kámen zrcadlí (odráží) naše vnitřní Já. Otevírá nám vhled do naší vlastní duše a tím napomáhá vidět sám sebe - své jednání a myšlenky, které si sami v běžném životě neuvědomujeme. Umožňuje vhled do mnohdy zastaralých vzorců chování brzdících využití plného potenciálu duše.

Krystal Okno člověk ve svém životě potká, pokud se vědomě rozhodně nahlédnout sám do sebe. Poznat a uvědomit si své skryté stránky, ať už ty světlé, či temnější.

Krystal Okno - Mistrovský krystal křišťálu - drahý kámen / drahokamKde sehnat tento Mistrovský krystal?

Pokud Vás Krystal Okno zaujal a chcete ho získat, tak si můžete prohlédnout naši nabídku těchto vyjímečných krystalů, které pochází hlavně z českých nalezišť v oblasti Vysočiny, či Jeseníků, nebo z nedalekých vysokohorských Alp.

Tip: Dávejte pozor na umělé a falešné Krystaly Oken pocházející ze zahraničí, u kterých bylo jejich tvaru dosaženo lidskou úpravou (ručním vybroušením fazety). Jde hlavně o krystaly dovezené ze světa (Brazílie, Rusko, Afrika apod.).

Pravé Krystaly Oken jsou vzácné, protože se jich v přírodě nachází velmi málo a i v naší nabídce se objevují pouze zřídka.

» Zobrazit nabídku Krystalů Oken «

→ Tip: O dalších vyjímečných Mistrovských krystalech si můžete přečíst v naší rubrice » Mistrovské krystaly «

———————————————————————————

Zdroj: Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou doplněny našimi poznatky a fotografiemi.

Copyright ©: Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování!