Samoléčitel - mistrovský krystal

Samoléčitel - Mistrovský krystal - drahý kámen - záhněda z VysočinyV současné době začaly k lidem přicházet zvláštní krystaly - tzv. Samoléčitelé, patřící do skupiny Mistrovských krystalů.

Jedná se o krystaly, u kterých došlo v průběhu času k nějakému mechanickému poškození, nebo zlomu v jejich zakončení. Tyto kameny v sobě zaktivovaly schopnost sebezacelení (samoléčení), což znamená, že svoje "zranění" začaly léčit dorůstáním mnoha drobných špiček v místě lomu kamene. Tento proces léčby tak postupem času vytváří zcela unikátní ukončení krystalu. Takto se může zhojit jednostranně, nebo dokonce oboustranně zakončený krystal, pokud byl během svého vývoje v lůně Země poškozen.

Klasické krystaly jsou ukončené jednou hlavní špicí tvořenou šesti ploškami (fazetami) - tzv. jednostranně ukončené krystaly. Vyjímečně se však vyskytují i kameny, které mají tyto špice na obou svých koncích a jedná se tedy o tzv. oboustranně ukončené krystaly.

Jednostranně zakončené krystaly rostly na tvrdém horninovém podkladu, který sloužil jako jejich základna. Narozdíl od nich se oboustranné krystaly utvářely v měkkém terénu, kde jejich vývoj nebyl ničím omezován, a tak se u nich mohly špice vyvinout na obou koncích krystalu.

Krystaly samoléčitelé se ve svém evolučním procesu naučily, jak sami sebe opravit a vyléčit. Tuto úžasnou schopnost s námi mohou společně sdílet a stát se tak pro nás skvělými společníky během našeho vlastního léčení a uzdravování. Pokud chceme přijímat krystalové léčení, můžeme si samoléčitele často brát do rukou a snažit se soustředit na jeho vitální sílu. Dále je vhodné jej přikládat přímo na postižené místo na svém těle.

Samoléčitel - Mistrovský krystal k samoléčbě a samoléčení - kámen morion z České republikySamoléčitelé se v přírodě nejčastěji vyskytují v podobě krystalů záhněd, morionů, citrínů, křišťálů, ametystů, ale mohou jimi býti i turmalíny, zvláště pak často se vyskytující černý turmalín skoryl.

Nabídka - mistrovského krystalu - samoléčitele

Pokud toužíte po krystalu samoléčitele, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny.

Naši nabídku naleznete v sekci - Krystaly - Samoléčitelé.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které přeložila Taunia Atiriamin. Text upravil a o fotografie doplnil Miko Kali.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.