Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Samoléčitel

Samoléčitel - Mistrovský krystal - drahý kámen - záhněda z VysočinyV současné době začaly k lidem přicházet zvláštní krystaly - tzv. Samoléčitelé, patřící do skupiny Mistrovských krystalů.

Jedná se o krystaly, u kterých došlo v průběhu času k nějakému mechanickému poškození, nebo zlomu v jejich zakončení. Tyto kameny v sobě zaktivovaly schopnost sebezacelení (samoléčení), což znamená, že svoje "zranění" začaly léčit dorůstáním mnoha drobných špiček v místě lomu kamene. Tento proces léčby tak postupem času vytváří zcela unikátní ukončení krystalu. Takto se může zhojit jednostranně, nebo dokonce oboustranně zakončený krystal, pokud byl během svého vývoje v lůně Země poškozen.

Klasické krystaly jsou ukončené jednou hlavní špicí tvořenou šesti ploškami (fazetami) - tzv. jednostranně ukončené krystaly. Vyjímečně se však vyskytují i kameny, které mají tyto špice na obou svých koncích a jedná se tedy o tzv. oboustranně ukončené krystaly.

Jednostranně zakončené krystaly rostly na tvrdém horninovém podkladu, který sloužil jako jejich základna. Narozdíl od nich se oboustranné krystaly utvářely v měkkém terénu, kde jejich vývoj nebyl ničím omezován, a tak se u nich mohly špice vyvinout na obou koncích krystalu.

Krystaly Samoléčitelé se během svého vývoje v zemi naučily, jak své poranění zahojit a vyléčit. Umění, jak využít této úžasné schopnosti, nám mohou předat, a být tak našimi průvodci a rádci v našem vlastním léčení a uzdravování.

Při krystalovém léčení (krystaloterapii), můžeme Samoléčitele často brát do rukou a snažit se soustředit na jeho vitální sílu. Dále je vhodné jej přikládat přímo na postižené místo na svém těle.

Samoléčitel - Mistrovský krystal k samoléčbě a samoléčení - kámen morion z České republikySamoléčitelé se v přírodě nejčastěji vyskytují v podobě krystalů záhněd, morionů, citrínů, křišťálů, ametystů, ale mohou jimi býti i turmalíny, zvláště pak často se vyskytující černý turmalín skoryl.

Nabídka - mistrovského krystalu - samoléčitele

 

Pokud toužíte po krystalu samoléčitele, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny.

Naši nabídku naleznete v sekci - Krystaly - Samoléčitelé.

Nabídku krystalů Samoléčitelů najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Samoléčitel.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.