Strážce záznamů

Strážce záznamů - Mistrovský záznamový krystal morionu z Vysočiny"Strážci záznamů" jsou jedny z nejposvátnějších krystalů, které můžete spatřit, nebo s nimi i pracovat. V těchto krystalech je uložena hluboká moudrost, starodávná vědění a velká tajemství vesmíru. Strážci záznamů byli naprogramováni pradávnými bytostmi, které se inkarnovaly na tuto planetu z jiných galaxií. Tyto osvícené bytosti chtěly uchovat tajemství vesmírného vědění, a proto vybraly a naprogramovaly krystaly, které pak byly uloženy do země. Až přijde jejich čas, budou lidmi nalezeny, aby předaly v nich uložené vědomosti. Tyto krystaly mají svůj bezpečnostní systém a jen lidé s čistým srdcem a vysokým vědomím mohou čerpat moudrost z knihoven, které jsou v nich zakódovány.

Krystal Strážce záznamů poznáte podle posvátného symbolu - trojúhelníku na některé z jeho fazet, které tvoří vrcholové zakončení kamene. Tento symbol není snadno viditelný a většinou se musí na krystalu hledat za jasného světla. Často bývá vyrytý do stěny krystalu, jindy z ní vystupuje a někdy není na dotek patrný a je pouze "nakreslený". Na krystalu se může vyskytnout pouze jeden tento trojúhelník, ale může jich být i více. Tento starý vesmírný symbol znázorňuje vyváženost fyzického, mentálního a emočního života. Je to také symbol vševidoucího třetího oka. Trojúhelník je totiž okem krystalu - vstupem do jeho moudrosti.

Někdy se stává, že na stěně krystalu žádný záznam (trojúhelník) patrný není. Nemusí to však být vždy pravda. Pokud se krystal dostane do rukou osobě, která s ním má pracovat, tak je aktivováno její přítomností znamení trojúhelníku, které se náhle na krystalu objeví.

Lidé musí se Strážci záznamů pracovat zodpovědně, s otevřenou myslí k příjímání vesmírných informací a zároveň musí být schopni zapracovat toto vědění do svých životů. Jak se lidská mysl bude rozvíjet a dosáhne většího vědění o životě a vesmíru, bude se vyvíjet celá planeta Země směrem k dosažení vyšší moudrosti, míru a lásky.

Při meditaci s tímto krystalem umístěte kámen tak, aby trojúhelník směřoval přímo na střed Vašeho třetoho oka, zavřete oči, zklidněte svoji mysl, uvolněte se a přijímejte moudrost vesmírného vědění.Záznamový krystal morionu - Strážce záznamu - Mistrovský krystal - nalezen v České republice

Pokud máte zažít zkušenost se Strážcem záznamů, dostane se k Vám. Můžete již dokonce nějaký vlastnit. Podívejte se do své sbírky, jestli některá z faset, které formují špice kamenů, nemá na sobě patrné znamení trojúhelníku. Nejvhodnějším typem krystalu k programování je krystal čistého křišťálu. Mohou jím však být i krystaly citrínů, záhněd, morionů, či ametystů. Příležitostně se takovýto naprogramovaný krystal může vyskytnout i jako součást drůzy.

Nabídka krystalů Strážců záznamů

Pokud toužíte po krystalu Strážce záznamů, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Strážce záznamů se však v přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Naši nabídku těchto krystalů naleznete v sekci Strážce záznamů.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které přeložila Taunia Atiriamin. Text upravil a o fotografie doplnil Miko Kali.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.