Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Strážce záznamů

Strážce záznamů - Mistrovský záznamový krystal morionu z Vysočiny"Strážci záznamů" jsou jedinečné a posvátné krystaly, které můžete ve svém životě potkat, nebo s nimi dokonce i pracovat.

V těchto krystalech je obsažena hluboká moudrost, tajemství vesmíru a skryté vědomosti prastarých civilizací. Strážci záznamů byli naprogramováni pradávnými bytostmi, které se inkarnovaly na tuto planetu z jiných galaxií. Tyto velmi duševně vyspělé bytosti chtěly uložit tajemství vesmírného vědění, a proto vybraly a naprogramovaly krystaly, které pak byly uloženy do země. Až přijde jejich čas, budou lidmi nalezeny, aby předaly v nich uložené vědomosti.

Sdělení obsažená v těchto krystalech jsou bezpečně uzamčená a mohou se otevřít pouze lidem s čistým srdcem a vysokým stupněm vědomí. Jen tito jedinci mohou čerpat moudrost z knihoven, které jsou v nich zakódovány.

Krystal Strážce záznamů poznáte podle posvátného symbolu - trojúhelníku na některé z jeho faset, které tvoří vrcholové zakončení kamene. Tento symbol nemusí být na krystalu na první pohled zřetelný, ale objeví se až po důkladnějším prozkoumávání kamene za plného světla. Často bývá vyrytý do stěny krystalu, jindy z ní vystupuje a někdy není na dotek patrný a je pouze "nakreslený". Na krystalu se může vyskytovat nejen jeden trojúhelník, ale může jich být i více.

Tento prastarý vesmírný symbol vyjadřuje nejen vyváženost fyzického, mentálního a emočního života, ale je také zobrazením třetího oka. Symbol trojúhelníku na stěně krystalu je okem kamene, které umožňuje přístup ke skrytým informacím v něm uložených.

Někdy se stává, že na stěně krystalu žádný záznam (trojúhelník) patrný není. Nemusí to však být vždy pravda. Pokud se krystal dostane do rukou osobě, která s ním má pracovat, tak je aktivováno její přítomností znamení trojúhelníku, které se náhle na krystalu objeví.

Lidé musí se Strážci záznamů pracovat zodpovědně, s otevřenou myslí k příjímání vesmírných informací a zároveň musí být schopni promítnout toto vědění do svých životů. Během otevírání lidského vědomí se bude přetvářet a vyvíjet celá planeta Země směrem k dosažení vyšší moudrosti, míru a lásky.

Při meditaci s tímto krystalem umístěte kámen tak, aby trojúhelník směřoval přímo na střed Vašeho třetího oka. Následně zavřete oční víčka, zklidněte mysl, uvolněte svoje tělo a přijímejte moudrost vesmírného vědění.Záznamový krystal morionu - Strážce záznamu - Mistrovský krystal - nalezen v České republice

Pokud se máte setkat se Strážcem záznamů, dostane se k Vám. Můžete již dokonce nějaký vlastnit. Podívejte se do své sbírky, jestli některá z faset, které tvoří špice kamenů, nemá na sobě patrné znamení trojúhelníku. Nejčastěji se naprogramovaný krystal vyskytuje ve formě čistého křišťálu. Mohou jím však být i krystaly citrínů, záhněd, morionů, či ametystů. Občas se takovýto krystal může vyskytnout i jako součást drůzy.

Nabídka krystalů Strážců záznamů

Pokud toužíte po krystalu Strážce záznamů, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Krystaly Strážce záznamů se však v přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Naši nabídku těchto krystalů naleznete v sekci Strážce záznamů.

Nabídku krystalů Strážců záznamů najdete také na našem partnerském webu - České krystaly v části - Strážce záznamů.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

Přestože kameny mají silné energetické léčivé účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, tak neslouží jako náhrada lékařské péče.