Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Spojovatel času

Spojovatel času - Mistrovský krystal křišťáluJak poznat krystal Spojovatel času?

Tento speciální krystal má ve svém vrcholovém zakončení, které tvoří šest faset (stěn), přidanou (vloženou) ještě jednu další malou facetu (někdy jich může být i více).

Facetu často tvoří kosodélník (zkosený obdélník) - rovnoběžník, či lichoběžník, případně jiný čtyřúhelník a je vložena do společné hrany vrcholových faset krystalu.

Nahlížení do minulosti nebo budoucnosti?

Drobná přidaná faseta propůjčuje krystalu další dimenzi a dodává silnější energii. Na jednom kameni se mohou vyskytovat dokonce i dvě, či více přidaných faset, které slouží duši k přemostění času, ať už do budoucnosti, či do minulosti.

Mistrovský krystal - Spojovatel času - křišťál z Alp ve stříbřePokud se Vám do rukou dostane krystal Spojovatel času, zadívejte se na jeho "přidanou fasetu" a prohlédněte si, na kterou z bočních stran se vložená stěna (faceta) naklání (směřuje).

Pokud faceta směřuje k pravé straně kamene, čímž se stáčí ve směru hodinových ručiček, tak je nám umožněn přístup k informacím z budoucnosti.

Naopak její směřování k levé straně kamene (proti směru hodinových ručiček) nám poskytne informace z minulosti.

Pokud se na krystalu vyskytují oba typy vložených facet (nakloněné jak doprava, tak i doleva), můžeme být zavedeni k odhalení naší budoucnosi i minulosti.

Spojovatel času může být zaměněn za Krystal Okno

Mistrovský krystal - Spojovatel času - křišťál z Alp ve stříbře - drahý kámenKrystal Spojovatel času může být někdy snadno zaměněný za Krystal Okno, který se vyznačuje vloženou VELKOU kosočtvercovou facetou.

Čas neexistuje

Doba, kdy duše pobývá ve fyzickém těle, je vnímána jako časová osa minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Ve skutečnosti však čas neubíhá tak, jak si ho představujeme, protože čas jako takový neexistuje.

Naše duše plují věčností bez omezení jakýmkoliv časoprostorem.

Poslání krystalů Spojovatelů času

Pomocí krystalů Spojovatelů času lze rozpustit iluzi času a prostoru a "vycestovat" do kterékoliv své inkarnace, ať už prožité, či budoucí.

Mistrovský krystal - Spojovatel času - křišťál z Alp ve stříbře - minerál, nerostNavštívením své minulosti za pomoci těchto krystalů, můžeme oprostit svoji duši od traumat prožitých v předešlých životech, a upravit tak své minulé "já", díky zkušenostem nabytým v současnosti.

Pokud pomocí krystalu Spojovatele času nahlédneme do budoucnosti, poznáme vyspělé technologie, které mohou být přeneseny do současnosti a použity k záchraně prostředí ve kterém žijeme.

Kde koupit tento Mistrovský krystal?

Pokud Vás krystal Spojovatel času zaujal a chcete ho získat, tak si můžete prohlédnout naši nabídku těchto vyjímečných krystalů, které pochází hlavně z českých nalezišť v oblasti Vysočiny, či Jeseníků, nebo z nedalekých vysokohorských Alp.

Tip: Dávejte pozor na umělé a falešné krystaly Spojovatele času pocházející ze zahraničí, u kterých bylo jejich tvaru dosaženo lidskou úpravou (ručním vybroušením fazet). Jde hlavně o krystaly dovezené ze světa (Brazílie, Rusko, Afrika apod.).

Pravé krystaly - Spojovatelé času jsou vzácné, protože se jich v přírodě nachází velmi málo a i v naší nabídce se objevují pouze zřídka.

» Zobrazit nabídku Spojovatelů času «

→ Tip: O dalších vyjímečných Mistrovských krystalech si můžete přečíst v naší rubrice » Mistrovské krystaly «

———————————————————————————

Zdroj: Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou doplněny našimi poznatky a fotografiemi.

Copyright ©: Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování!