Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Tabulární krystal

Citrín - Tabulární krystal - Český drahý kámen z VysočinyTabulární krystaly jsou vysoce vibrační kameny, ukrývající mocnou energii, která se odlišuje od energií ostatních typů krystalů.

Jak poznat Tabulární krystal?

Poznáte jej podle dvou širokých a plochých krystalových stěn (tzv. facet) umístěných ve vrcholové části krystalu proti sobě. Zbývající čtyři úzké stěny k nim přiléhají po bocích krystalu, vždy po dvou na každé straně kamene. Tabulární krystaly, označované také jako Tabíci, či Tabulátory, se občas v přírodě vyskytují také jako oboustranně ukončené krystaly, avšak jen vyjímečně tvoří srostlice, nebo-li krystalové drůzy.

Použití Tabulátorů

Tabulární krystaly mají vysokou schopnost přenášet energii z místa na místo. Skvěle dokáží vyrovnávat energii mezi dvěma lidmi, nebo čakrami. Hodí se k použítí mezi partnery, kdy dopomáhají ke sladění jejich myšlenek a vzájemné komunikace. Podobně také vyrovnávají energií mezi dvěma čakrami, kdy například jejich umístění mezi srdeční a krční čakrou člověku umožní vyjádření jeho citu slovy.

Tabulární krystal českého citrinu (ČR, Morava, Kněževes)Tabíci nezřídka slouží jako osobní meditační krystaly, jež k sobě přitahují osoby, které se dokáží dobře vyladit na tok jejich energie a využít jejich sílu. Tyto kameny mohou být pomocníky pokud potřebujete své vědomí posunout na vyššší úroveň.

Nabídka Tabulárního krystalu

Pokud toužíte po Tabulárním krystalu, můžete si prohlédnout naši nabídku těchto kamenů, které pochází z našich vlastních nálezů z České republiky, převážně z oblasti Vysočiny. Tabulární krystaly se však v přírodě vyskytují velmi ojediněle, a proto se v naší nabídce objevují pouze vzácně.

Nabídku našich kamenů a krystalů naleznete zde na stránkách.

 

Článek čerpá informace z díla Katriny Raphaell, které jsou dopněny našimi poznatky a fotografiemi krystalů z České republiky.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.