Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Vnitřní svět kamenů a krystalů

Všechny kameny a krystaly mají uvnitř svůj vlastní vesmír. Ten je možné často pozorovat i lidským okem, pokud je kámen průsvitný a má alespoň jednu stranu lesklou. Toto okno, kterým nahlížíme do jeho vnitřní struktury, nám odhalí jeho unikátní svět. Ten se skládá z řady různých úkazů, a tak v něm můžeme vidět objekty ve tvaru peříčka, bublinek, inkluze, barevné duhy, mlhovinové závoje a další zajímavé fenomény, které vznikly před miliony let při jeho vývinu a růstu. Všechny tyto fantazii rozvíjející úkazy často připomínají nádherné galaxie jako ve skutečném vesmíru.

Vesmír, galaxie, světy kamenů a krystalů

Uvnitř každého kamene je uzamčeno silné informační pole, které se projevuje energií, jenž je z kamene vyzařována. Na tuto energii se může kdokoliv naladit a může ji i vnímat a cítit. Pokud vibrace člověka jsou na stejné hladině jako vibrace vysílané z kamene, může člověk do svého informačního pole zachytit jemnohmotnou energii, kterou kámen, či krystal vyzařuje.

Lidé, kteří si kameny a krystaly oblíbili a využívají jejich energii s láskou a pokorou, jsou pod jejich ochranou a jsou vedeni k prospěšnému jednání, nejen vůči sobě, ale zejména vůči ostatním bytostem. Toto přínosné působení na člověka se týká nejen lásky, bohatství a životní spokojenosti, ale i léčení a uzdravování pomocí kamenů a krystalů.

Energie vysílaná kameny a krystaly působí na všechny a na všechno, nejen na planetě Zemi, ale v celém vesmíru, protože volně prostupuje prostorem a hmotou.

Různé druhy kamenů a krystalů s vnitřním světem z České republiky si můžete prohlédnout, či zakoupit v nabídce na našich stránkách.

 

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.