Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Rutil - účinky, vlastnosti, význam

Působení a vliv na člověkaKámen rutil - účinky, vlastnosti, význam, znamení, nabíjení, čištění, využití

Staré kultury kámen rutil uplatňovali především při rekonvalescenci, kdy dodával tolik potřebnou vitální energii a aktivoval imunitu.

Tento minerál údajně podporoval zdraví růst buněk, posiloval svalstvo a kosti, srdeční činnost a pomáhal léčit plicní a ledvinové záněty.

Nerost rutil měl prý kladný vliv i na duševní stav, podporoval vytrvalost a nezávislost, dále pomáhal při překonávání beznaděje.

Zajímavosti o rutilu a nabídka českých rutilůMinerál rutil - drahý kámen, nerost, polodrahokam, použití, naleziště, lokality, význam, barva , čakra, těžba, tvrdost

Přečtěte si o rutilu další zajímavosti a prohlédněte si naši nabídku pravých přírodních rutilů z České republiky » zobrazit kámen rutil «

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

→ Prozkoumejte další drahé kameny a jejich účinky » zobrazit seznam kamenů «

→ Přečtěte si jak pracovat s drahými kameny a krystaly » číst jak pracovat s kameny «

→ Zjistěte jak správně vybrat vhodný drahý kámen » jak vybrat vhodný kámen «

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

 

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

 

Copyright ©: Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování!

#produkty#/rutil/