Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Stříbrný přívěsek s valounkem pravého českého vltavínu

Osobitý ručně dělaný stříbrný přívěsek s pravým českým vltavínem.

Tento elegantní přívěsek ukrývá opravdovou vzácnost a sice menší přírodní vltavín z jižních Čech.

Vltavínek se pyšní nádherným tvarem ve formě krásně zachovalého plochého podlouhlého valounku a podmanivou lahvově zelenkavou barvou s decentními olivovými tóny.

"Naprostá většina vltavínů nejvíce vynikně při prosvícení sluníčkem či baterkou, kde teprve naplno může zazářit jejich úžasná zelená barva."

Níže vám doporučujeme si přečíst další hodnotné a doplňující informace týkající se našich přívěsků.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 28513
2 980 Kč
Stříbrný přívěsek s valounkem pravého českého vltavínu
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Vltavín je originálně a precizně zasazen ve stříbře (925/1000). Jedná se o jedinečný šperk s čistě přírodním a surovým kamenem, který není žádným způsobem opracovaný a je ponechaný v původním stavu, ve kterém byl v naší přírodě námi nalezen.

Uchycení kamene ve stříbře je čistě ruční práce, nejedná se tedy o žádnou strojní velkovýrobu a každý přívěsek je originál. Vltavín navíc není vrtaný ani žádným způsobem přilepený. Kamínek je pouze precizně opleten stříbrným drátkem, který pro něj vytvoří tzv. klícku, ve které bezpečně drží. Dražší přívěsky se navíc pyšní složitějším a propracovanějším řemeslným zpracováním či jsou decentně zdobené například kapičkami stříbra či jinými zajímavostmi. Mnohdy jsou v nich také zasazeny unikátní kameny.

Některé kamínky se ve stříbře mohou nepatrně hýbat, to však rozhodně není na závadu. Jde totiž o čistě přírodní a neuravené kameny, které mají mnohdy velice specifický tvar a nelze je tedy uchytit zcela nehybně. Nemusíte mít však strach, kamínek ve stříbře bezpečně drží a vypadnout v žádném případě nemůže.

Drahé kameny zasazované do stříbra pro vás pečlivě vybíráme tak, aby byl každý přívěsek co nejpříjemnější na nošení. Zohledňujem především velikost, tvar a povrch daného kamene. Zároveň se však ale snažíme, aby každý zasazený kamínek měl co nejvyšší kvalitu a působil tak opravdu krásným dojmem.

Všechny námi nabízené stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou samozřejmě opatřeny puncem pravosti kovu.

Každý stříbrný přívěsek s drahým kamínkem vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud kupujete přívěšek pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli drahým kamenem ve stříbře chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Přívěsek jsme pro vás samozřejmě detailně nafotili ze všech stran a úhlů, aby jste měli co možná nejlepší představu o jeho celkovém tvaru a vzhledu.

 

Články související s tímto kamenem:

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříbrné přívěsky s ostatními minerály
Typ / forma: Přírodní / surový / neopracovaný
Tvar: Valounek
Naleziště: Česká republika
Místo nálezu:: jižní Čechy
Rok nálezu:: 2005
Rozměry kamene:: 15 x 9 x 5 mm
Váha přívěsku:: 1,59 g
Položka byla vyprodána…