Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Přírodní kouřová záhněda v elegantním macramé náhrdelníku

Pravá přírodní česká záhněda v originálním macramé náhrdelníku s libovolně nastavitelným obvodem až do 70 centimetrů.

Záhněda nacházející se v tomto náhrdelníku pochází z Vysočiny a to konkrétně z vyhlášeného a oblíbeného kamínkářského naleziště Bory.

Tato záhněda má zajímavý tvar plochého podlouhlého krystalu, který má z pohledové strany zachovalé krystalové stěny i špičku (ze zadní strany se krystalové plochy nenachází - viz. poslední fotka).

Kamínek je celý dobře průsvitný a díky lesklému povrchu z přední strany lze i dobře nahlédnout dovnitř a pozorovat zajímavý vnitřní svět.

Záhněda má podmanivý kouřový odstín, ve kterém se působivě prolínají světlejší a tmavší pasáže.

————————————————————————————

Kámen jsme osobně nalezli v čisté přírodě (přečtěte si » náš příběh «), a tak vám ručíme za jeho pravost i jasný původ. Jde o přírodní, surový minerál, který není žádným způsobem opracovaný ani jinak upravený a je ponechán v původním nálezovém stavu, aby si uchoval svoje jedinečné energetické účinky.

► Minerál vložený do náhrdelníku jsme pečlivě vybrali, aby byl příjemný na nošení a zároveň působil opravdu krásným dojmem. Zohlednili jsme především velikost, tvar, povrch a celkovou kvalitu drahého kamene.

► Náhrdelník je vyrobený ručně technikou zvanou „Macramé” (někdy nazývanou drhání nebo sukování). Jde o oblíbenou metodu, která spočívá ve svazování provázků či nití do různých uzlíků. Lze tak vytvořit zajímavé krajky, spirály či jiné požadované tvary.

Kámen není vrtaný ani přilepený, je pouze precizně opleten vysoce kvalitní nití, ve které bezpečně drží.

► Náhrdelník je zhotoven z voskované nitě značkyLinhasita”. Jde o věhlasnou značku brazilských nití nejvyšší kvality, které jsou stálobarevné, pevné, netřepí se a po zpracování krásně drží tvar. To zajišťuje i dlouhou životnost a odolnost náhrdelníku (nitě jsou vyrobeny ze stoprocentního nylonu).

► Velikost náhrdelníku se nastavuje posuvným (klouzavým) uzlíkem, kterým si jednoduše zvětšíte nebo zmenšíte obvod dle potřeby. Náhrdelník tedy padne opravdu každému.

► Náhrdelník vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud ho kupujete pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli náhrdelníkem chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

► Nevystavujte náhrdelník vysokým teplotám, jelikož materiál, ze kterého je vyrobený, je hořlavý. Buďte tedy v blízkosti ohně či jiných tepelných zdrojů velmi obezřetní. Náhrdelník můžete občas lehce omýt vlažnou vodou, na koupání jej však raději odkládejte.

► Náhrdelník jsme detailně nafotili z různých stran a úhlů, aby jste měli perfektní představu o jeho celkovém tvaru a vzhledu.

Níže najdete tzv. rodný list kamene, tedy místo a rok jeho nálezu. Uvádíme i přesný rozměr minerálu, a také váhu celého náhrdelníku. Pod rodným listem naleznete i odkazy na zajímavé články související s tímto drahým kamenem.

 ————————————————————————————

Obvod náhrdelníku: nastavitelný až do 70 cm

Váha náhrdelníku: 9 g

———————————————————————————— 

Místo nálezu kamene: Bory (Vysočina)

Rok nálezu kamene: 2019

Rozměry kamene: 39 x 14 x 8 mm


————————————————————————————

Články související s tímto kamenem :

(kliknutím na text níže otevřete daný článek)

» Záhněda - účinky, vlastnosti, význam «

» Výroba náhrdelníků s českými kameny a minerály «

» Záhněda - zajímavosti a další nabídka «

» Vnitřní svět kamenů a krystalů «

» Naleziště s výskytem minerálů - Bory «

» Další nabídka náhrdelníků se záhnědou «

» Náš příběh « 

————————————————————————————

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno
Kód: 25975
1 400 Kč
Přírodní kouřová záhněda v elegantním macramé náhrdelníku
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Popis produktu není dostupný

Podobné produkty