Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Růženín - účinky, význam a vlastnosti

Jemná a lehká růžová barva tohoto kamene v nás probouzí cit, ženskou něžnost, přátelství, a oddanou lásku. Těmito vlastnostmi se hodí pro nesmělé milence, kterým pomáhá otevřít srdce a projevit cit lásku, proto je považován za kámen srdce a lásky.Kámen růženín - léčivé účinky, význam, vlastnosti

Růženín zvyšuje naše jemné vibrace a tím umožňuje hlubší vnímání různých druhů umění, zvláště pak hudby.

Zdravotní účinky růženínu se projevují především v oblasti srdce, kde pomáhá čistit, posilovat, a vyrovnávat emoce, čímž reguluje srdeční rytmus. Jeho další význam zahrnuje léčbu onemocnění pohlavních orgánů u obou pohlaví a léčbu neplodnosti. Je také nápomocen při různých onemocněních krve, jako je anémie a leukémie.

Růženín položený v blízkosti naší hlavy nám usnadňuje usínání a spolu se záhnědou nebo černým turmalínem, popřípadě křišťálem neutralizuje elektrosmog. Ten se z různých elektrických přístrojů jako je televize, mobil, nebo počítač, hromadí v našich domovech, obklopuje nás a zejména pak v ložnicích brání našemu klidnému spánku.

Čištění, nabíjení a aktivace

Minerál růženín - nabíjení a čištění kamene | Jak nabít růženín? | Jak nabíjet růženín? | Jak se nabíjí růženín? | Jak čistit růženín? | Jak se čiští růženín? | Znamení zvěrokruhuJak čistit růženín?

Růženíny, kterými bylo léčeno, se čistí vlažnou vodou po každém použití. Kameny umístěné v obytných prostorách postačí omýt vlažnou vodou jedenkrát týdně.

Jak nabíjet růženín?

Růženiny nikdy nenabíjíme na přímém slunci, protože vlivem slunečního záření ztráci barvu. Raději ponecháme pouze ve stínu a jejich energii můžeme povzbudit přiložením na srostlici křišťálu nebo ametystu.

Jak aktivovat růženín?

K aktivaci růženínu dochází automaticky v momentě, když se kámen dostane ke svému novému majiteli, který s ním bude pracovat (propojí se jeho a vaše energetické pole).

→ Tip: Jak poznat pravý přírodní růženín od toho uměle radioaktivně ozářeného? Přečtěte si » Jak poznat pravý růženín? «

Znamení zvěrokruhu

Z astrologického hlediska je růženín přiřazen těmto znamením:

▶ Býk a VáhyMinerál růženín - využití, použití, umístění | Jak používat růženín? | Charakteristika růženínu | Jak manifestovat s růženínem?

Využití, umístění a použití

▶ kámen lze nosit kdekoliv na těle

▶ pro klidný spánek umístit poblíž hlavy

▶ při bolesti položit na postižené místo na těle

▶ při nervozitě a stresu se doporučuje držet v každé ruce jeden růženín a setrvat chvíli v klidu

▶ pro harmonizaci místnosti lze kámen umístit kamkoliv v prostoru místnosti

Čakra - energetické centrum

Minerál růženín nejvíce ovlivňuje a působí na čakru uprostřed hruti - čakru srdce (srdeční čakru).

Barva a vzhled

Růženín je drahokamová odrůda křemene zabarvená od jemně růžové až po fialově růžovou. Vyskytuje se skelně lesklý, průsvitný až zcela průhledný a často bývá mléčně zakalený.Růženín - naleziště a lokality s výsketem tohoto nerostu v České republice (ČR) a na Vysočině

Působením slunečního svitu barva kamene bledne, a tak není doporučeno růženín vystavovat delšímu přímému slunečnímu záření.

naleziště, lokality a výskyt

Zahraničí: Krásné růženíny pochází především z Brazílie, Madagaskaru, Ruska a dalších světových nalezišť.

Česká republika: Nejkrásnější tuzemské růženíny pochází z nalezišť na Vysočině, především v okolí zaniklého živcového dolu Hatě u obce Dolní Bory. Dále se pěkné ukázky tohoto minerálu našly blízkosti vesnic jako jsou - Bobrůvka, Suky, Laštovičky, Rousměrov, Kněževes, Sklené nad Oslavou a další jim nedaleké vesnice. 

Nabídka přírodních českých růženínů

Prodejní nabídka přírodních surových růženínů z České republiky | Neopracované minerály | Prodej, nabídka, cena

Pokud toužíte po pravém českém růženínu v přírodní, surové a neupravené podobě z naší vlasti (» náš příběh «), tak si prohlédněte nabídku » zobrazit české růženíny «

Čtěte: Růženíny vytěžené v zahraničí, které se do ČR dováží, jsou často uměle ozařované v reaktorech, aby se u nich dosáhlo sytější růžové barvy a byly pro zákazníky atraktivnější. Tato skutečnost je však lidem záměrně zatajována. Zahraniční upravené růženíny jsou nejen energeticky znehodnocené, ale můžou být i zdraví nebezpečné!

→ Zjistěte více o pravém českém růženínu na spřáteleném webu České Krystaly » číst o českém růženínu «

▶ České růženíny putují ve své přirozené podobě z čisté přírody naší země rovnou k vám domů.

šperky, stříbrné přívěsky, macramé náramky a náhrdelníky s českým růženínem

▶ Prohlédněte si naší nabídku šperků s českým růženínem:

» stříbrné přívěsky s růženínem «

» stříbrné šperky s růženínem «

» macramé náhrdelníky s růženínem «

» macramé náramky s růženínem «

 —————————————————————————————

Upozornění: Veškeré zde uvedené informace o léčivých účincích a vlastnostech drahých kamenů, minerálů a krystalů, uvádíme pouze jako všeobecně známé sdělení získané z internetu, knih a další literatury, kde každý autor uvádí, že nenese zodpovědnost za jím publikované texty. Drahé a léčivé kameny neslouží jako náhrada moderní medicíny, a proto v případě jakéhokoli onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Působení drahých a léčivých kamenů využívejte vždy pouze jen jako doplněk klasické léčby.

Skutečné účinky drahých a léčivých kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka.

Obsah článku je chráněn autorskými právy a bez souhlasu majitele stránek je přísně zakázáno jeho šíření a kopírování.

#produkty#/ruzenin/