Novinka. Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma!

Propracovaný stříbrný přívěsek s luxusním krystalem záhnědy

Velmi promyšlený a precizně ručně dělaný stříbrný přívěsek s mimořádně kvalitním a estetickým vzorkem pravé přírodní české záhnědy pocházející z oblasti Vysočiny a to konkrétně z naleziště Bory.

V tomto originálním přívěsku můžete obdivovat luxusně vyhlížející krystal záhnědy, který je vskutku krásně zachovalý. Krystalek má sice drobnější ťuknutí / odštípnutí ve špici, jako celek však i přes to působí naprosto vyjímečným dojmem.

Na atraktivitě kamínku značně přidává i jeho nádherný lesk či kouřový odstín, který zajímavě mísí světlejší a tmavší tóny.

Při prosvícení záhnědy sluníčkem či baterkou lze i solidně nahlédnout do skromného vnitřního světa, kde vás upoutá nejen vysoká čistota, ale i některé úkazy v podobě peříček či jiných inkluzí. Vyjímkou nejsou ani hezké menší duhové odlesky. Ty je však nutné trošku pečlivěji hledat, ideálně za pomocí baterky.

Celkově se jedná o vyjímečný kamínek z naší země, který v tomto propracovaném přívěsku skvěle vynikne a zazáří.

Níže vám doporučujeme si přečíst další hodnotné a doplňující informace týkající se našich přívěsků.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 28546
3 590 Kč
Propracovaný stříbrný přívěsek s luxusním krystalem záhnědy
stribrny privesek luxusni krystal zahnedy pravy cesky drahy kamen obrazek 1
TOP kámen Barevná duha
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky. Dárek ke každé objednávce.
Doprava od 70 Kč
Doprava od 70 Kč
Doprava po ČR už od 70 Kč (na Slovensko od 4 EUR).
Kameny s rodným listem
Kameny s rodným listem
Každý kámen je unikát s „rodným listem“ (jeho název, rok a místo nálezu).

Záhněda je nápaditě a precizně zasazena ve stříbře (925/1000). Jedná se o jedinečný šperk s čistě přírodním a surovým kamenem, který není žádným způsobem opracovaný a je ponechaný v původním stavu, ve kterém byl v naší přírodě námi nalezen.

Uchycení kamene ve stříbře je čistě ruční práce, nejedná se tedy o žádnou strojní velkovýrobu a každý přívěsek je originál. Záhněda navíc není vrtaná ani žádným způsobem přilepená. Kamínek je pouze precizně opleten stříbrným drátkem, který pro něj vytvoří tzv. klícku, ve které bezpečně drží. Dražší přívěsky se navíc pyšní složitějším a propracovanějším řemeslným zpracováním či jsou decentně zdobené například kapičkami stříbra či jinými zajímavostmi. Mnohdy jsou v nich také zasazeny unikátní kameny.

Některé kamínky se ve stříbře mohou nepatrně hýbat, to však rozhodně není na závadu. Jde totiž o čistě přírodní a neuravené kameny, které mají mnohdy velice specifický tvar a nelze je tedy uchytit zcela nehybně. Nemusíte mít však strach, kamínek ve stříbře bezpečně drží a vypadnout v žádném případě nemůže.

Drahé kameny zasazované do stříbra pro vás pečlivě vybíráme tak, aby byl každý přívěsek co nejpříjemnější na nošení. Zohledňujem především velikost, tvar a povrch daného kamene. Zároveň se však ale snažíme, aby každý zasazený kamínek měl co nejvyšší kvalitu a působil tak opravdu nádherným dojmem.

Všechny námi nabízené stříbrné přívěsky s drahými kameny jsou samozřejmě opatřeny puncem pravosti kovu.

Každý stříbrný přívěsek s drahým kamínkem vám zašleme v dárkové krabičce. Pokud kupujete přívěšek pro sebe, tato krabička vám výborně posloží k jeho bezpečnému uložení v době, kdy jej právě nenosíte. Jestli drahým kamenem ve stříbře chcete obdarovat své blízké, jistě tuto elegantní krabičku také oceníte.

Přívěsek jsme pro vás samozřejmě detailně nafotili ze všech stran a úhlů, aby jste měli co možná nejlepší přehled o jeho celkovém vzhledu a tvaru.

 

Články související s tímto kamenem:

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříbrné přívěsky se záhnědou z ČR
Typ / forma: Přírodní / surový / neopracovaný
Tvar: Krystal
Zajímavosti: Barevná duha, Vnitřní svět
Naleziště: Česká republika
Místo nálezu:: Bory (Vysočina)
Rok nálezu:: 2019
Rozměry kamene:: 24 x 18 x 14 mm
Váha přívěsku:: 11 g

Podobné produkty